Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam olyan szépen...

7 hetes kisfiam olyan szépen elalszik cicin illetve büfi után vállon. Ám ha letesszük elkezd kalimpálni így egyből kipattan a szem. Lehet ez ellen valamit csinálni? Miért kezd kalimpálni?

Figyelt kérdés
Kalimpálás közben fülgyötrés, szem- és orrtörlés, 'fejütögetés', stb...
2008. aug. 27. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lányom mellettem az ágyban aludt el a didin. Én nem büfiztettem. Hagytam mélyen elaludni,és utána raktam az ő ágyába. Egyszer sem ébredt fel.Ha nem hasfájós a babád szerintem próbáld ki.

2008. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányom szintén, nálunk a hason altatás jött be. így nem tud kalimpálni, és szépen alszik.

(na azért így is dobálja már a fejét, mert 10 hetes, de ahhoz képest szépen alszik, amit hanyatt csinált.. Azóta csak hason alszik)

2008. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én emiatt csak hason altatom. Ha elaludt a kezemben vagy már nagyon álmos, akkor hasra teszem az ágyába. 1 perc és már durmol is. 14 hetes kislány anyukája.
2008. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálun kugyan ez a helyzet,6hetesek vagyunk-azt azért nefeledd ha nem tudja magának biztonságosan megfordítani még a fejét hason akkor ne tedd úgy le!

Nálunk pl.ha nem büfiztetetem meg és sokat evett,felébred rá és volt már olyan ,hogy ki is bukott emiatt-hogy felzaklatta magát,pedig nem vagyunk hasfájósak!

2008. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!