Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ferjem 3. gyereket akar, ti...

Ferjem 3. gyereket akar, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Tudom, a döntést en hozom meg, csak kiváncsi vagyok a tapasztalatokra! 2 fiam van, 2 ev korkulonbseggel. A nagyobbik most nyáron lesz 3, a kicsi 1 eves. A ferjem már most, októberben akarna még egyet összehozni, hátha lany lesz, es azt akarja, hogy megint 2 ev legyen a korkulonbseg..... Ááá!!! Őrültség, én mondom neki, de nagyon akarja. A nagyobbik fiam irtó hisztis, a kicsi kisangyal. Ti belemennétek? Esetleg valaki, hasonló tapasztalattal? Egy 4 eves, egy 2 eves es egy újszülött??! Anyagi akadály nincs, de én azért nagyon nőci is vagyok, nem "csak" anyuka, a munkám is "szereplős"... Minden tapasztalat, tanács érdekel, senkit nem pontozok le, csak fel ;-)

2015. ápr. 7. 20:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem lenne anyagi akadálya akkor belemennék. Nincs különösebb oka mint, hogy szerettem volna nagyobb családot (4 gyerek). Most úgy tűnik, hogy talán kettőt tudunk megengedni magunknak úgy, hogy nekik se kelljen különösebben nélkülözni. Fáj a szívem miatta, de majd meglátjuk mit hoz a jövő.
2015. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Ez házasságfüggő. Ha megértés van, szeretet, akkor jót tesz, de ha veszekedés, akkor a 3. gyerek beteszi az ajtót.
2015. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Szeretet van, nem nagyon veszekszünk, megtanultuk kezelni egymást.
2015. ápr. 7. 20:38
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Fiam 2,5 éves, lányom 7 hónapos.

Párom is akar még harmadikat.

Én nem. :) Max 5 év múlva, de akkor meg 39 éves leszek...

Én mindig agresszíven reagálok erre a gyerek témára. A 2. terhességem nagyon szörnyű volt. Egyszerűen nem akarok babát és kész...

Remélem idővel megérti.

2015. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
En 29 vagyok.... Mindkét terhességem probléma mentes volt... Mondjuk a szules csaszar lett mind2x sajna.
2015. ápr. 7. 21:18
 6/33 Ditta323 ***** válasza:
95%
Nálunk is meg lenne az anyagi háttere, de 3. babát tuti, hogy nem vállalnék be, férjem ő más tészta, de azt mondta, hogy a döntés az enyém. 2 esetleg 5 év múlva bevállalunk még egy babát.
2015. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

Biztos, hogy nem.

Az egy gyerekünk minden gondja is az enyém, a férjem rengeteget dolgozik, és bár nagyon segítőkész, a két kutyánk mellett nem férne bele még egy gyerek, így is nehezen boldogulok.

3.-ról meg nem is beszélve! :)

2015. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott legbelül nagyon azt érezném hogy akarom akkor belemennék.

Nekem 1,5 év van a fiaim között,nekem is a nagy egy égedelem,a kicsi egy angyal.A nagy már lassan ovis lesz nálatok is,tehát nem 3 kicsivel lennél otthon.

2015. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk most derült ki, hogy a férjemnek egy régi műtét miatt nagyon alacsony a spermiumszáma, úgyhogy mindenkit nagyon irigylek, akinek az a gondja, hogy most 2 vagy 3 legyen... 30N
2015. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Nàlunk most 5 hònapos a 3. kicsi. A nagyobbak 4 és 6 évesek. Imádom őket. Mi 3-at terveztünk. A 3-at kicsit később sikerült összehozni, mint ahogy akartuk. Kicsit rosszul esik most az éjszakázàs, mert vègre volt olyan, hogy egyik sem ébredt éjszaka, erre most kezdődik előlről. Ennyi amit negatívumként élek meg, meg kicsit bonyolult a logisztika, de megoldom. Szerintem ha a szíved mélyén vàgysz egy 3-ra akkor hajrà!
2015. ápr. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!