Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülés a legjobb,...

Melyik autósülés a legjobb, ami árban is elfogadható? (0-18 kg-ig)

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekünk a chicco vált be

2008. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekünk chicco babahordó van,ezt kb fél éves koráig lehet használni,de nekem nem tettszik-túl mély és szinte belecsuklik a baba-úgy támaszgatom ki a fejét,hogy ne dőljön jobbra balra,nameg totál előra billen neki,szegényt úgy sajnálom mikor benne van.Még az a szerencse,hogy kölcsön kaptuk és nem adtunk érte 40ezer ftot,mert a guta ütne meg...itthon van egy philippo hordozónk kb 15ezer ft és az imádja,nem görnyed úgy össze benne szerencsére..Ami már nagyobb babának való és ül benne,nem fekszik sztem olyat kell választani ami nem olyan kemény-mert én nézegettem némelyik olyan mint egy fapados ülőke..és sztem legyen kitámasztva a feje..ill ne billegjen neki ha elalszik stb..ha hosszabb uton kell menni vele.
2008. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

top rider,adok 1 linket elég jó árak vannak,én is itt vettem

[link]

és 1000ft ha futár hozza

2008. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az ár dolog nézőpont kérdése.Van olyan,ami elég húzós,de kb.12 éves koráig jó.Nekünk Graco babakocsink van,ami Travel System-es,és annak az autósülése nagyon jó,talp is van hozzá,és kb.1 éves korig hasznlható.A következő valszleg Römmer vagy Recaro lesz.Ezek kiemelkedően jók,és ha nem lenne a babakocsihoz ülés,ezt vettünk volna.
2008. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!