Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz 6 hónapos a babám...

Holnap lesz 6 hónapos a babám és már egy ideje éjjel hasra fordul álmában. Aggodom a bölcsöhalál miatt. Mivel nyugtassam magam?

Figyelt kérdés
De ugy vagyok vele hogy ha neki igy a jo akkor igy hagyom addig nem szeretett hasra feküdni most örülök hogy hason van de mégis aggodom...
2008. aug. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már egy baba hasra tud fordulni, akkor felveszi a neki legkényelmesebb testhelyzetet. Te sem örülnél, ha valaki álmodban mindig forgatni akarna, hát ő sem. Amúgy is, mostanában az az álláspont, hogy a bölcsőhalál oka nem a hasonfekvés, hanem a túl meleg.
2008. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babádnak. Nyugi. Ha neki úgy kényelmes, akkor feküdjön úgy. :)
2008. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Babám 3 hetes kora óta hason alszik, és még él:-)

Ha aggódsz, bérelj légzésfigyelőt.

2008. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem születése óta hason alszik a kislányom, a hátán nem is tud nyugodtan. Én pedig azon rágódom, hogy mi lesz, ha hanyatt fog fordulni. Én attól aggódom, hogy nehogy félrenyelje a felbüfizett kajcsit. Egyszer a hátára fordult és köhécselt is kettőt, még jó, hogy megnéztem, mert úgy láttam meg, hogy meg van fordulva és gondolom a visszabüfizett kajcsitól köhögött. Egyébként valóban bérelj légzésfigyelőt, venni már nem érdemes szerintem. 14 hetes kislány anyukája.
2008. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat...van légzésfigyelőnk egyébként..csak én nem teljesen bizom benne mert volt olyan hogy kivettük a babát és elfelejtettük kikapcsolni és nmég akkot sem riasztott és volt olyan is hogy 10 perc mulva...:( pedig angelcare van
2008. aug. 27. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a bölcsőhalál 4 hónapos korig fenyeget. És 40 %-uk cigifüstös szobában történt. Szerintem már túl vagytok a veszélyen. És gondolom, hogy nem dohányoztok a gyerekszobában.
2008. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Én nem értem mért hiszi azt mindenki,hogy a bölcsőhalál a melegtől van.?Való igaz a meleg hozzásegítheti de csak abban,hogy túl mélyen elalszik és elfelejt levegőt venni.Nekik még nincs kifejlődve az ,hogy a szervezetük figyelmeztesse őket ha elfelejtik ezt.Mi rúgunk egyet álmunkban-ész iszonyat kellemetlen.inkább csak félálomban jelentkezik,de ezt a célt szolgálja-nekik ez még nincsen.

Nekünk is angel care van és totál megbízok benne,viszont mi is észre vettük már ezt amit mondassz-nálunk a padlón lévő mozgást is érzékeli...ezért írja a füzete is azt,ha a kiságyhoz érsz vagy a közelébe lépsz kapcsold ki ,mert zavarhatja..nálunk laminált padló van és a kiságy valószínű bemozog-elvégra habszvacs van a padló alatt,mért ne,de ha megállsz és nem mozdulsz akkor riasztania kell!!Nekünk 3ason van és tökéletesen működik!Hallottam már én is sok hülyeséget,hogy leforoghat stb róla,de sztem ennél a tipusnál ez lehetetlen,mert azok a talpak olyan érzékenyek-lsd ha apadlót is érzékeli...nekem 6hetes a babám,de sosem riasztott tévesen!Riasztott már tény de a baba aludt túl mélyen.Úgyhogy sztem nézd át újra ,jól van e beállítva.amúgy a babákat egy éves korig fenyegeti jobban a bölcsőhalál és főleg a fiukat azt mondják!6hetes baba mamája

2008. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!