Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt a fórumon valaki,...

Van itt a fórumon valaki, akinek kisfiának rejtett pénisze van?

Figyelt kérdés

Nekünk ezt állapították meg fitymaszűkülettel együtt, de semmi konkrétumot nem mondtak. 1 évesen kontroll, majd kenőcs és ha nem javul műtét.

Akinek hasonló problémája van, kihez járnak orvoshoz, esetleg javult e magától a helyzet? Attól félek, hogy arányaiban ilyen pici marad neki. Neten nem sok mindent találtam erről.


2015. ápr. 8. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a kisfiad, Kérdező?
2015. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most lesz 1 éves, 6 hónaposan voltunk orvosnál.
2015. ápr. 9. 02:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Látszik is nála a kukija? Vagy bőr, esetleg zsírpárna takarja?
2015. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Látszk neki, de pl ha hanyatt fekszik akkor szinte csak a bőrt lehet érezni az egész kukija szinte a zsírpárnában van benne. Ha áll, akkor csak a makkot lehet érezni, a többi bent van, ha lenyomom a zsírpárnát, akkor van kint neki rendesen. Esetleg orvos vagy?
2015. ápr. 10. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok orvos, csak a fitymaszükülettel nekünk is meggyűlt a bajunk, vagyis a szűkülettel nekem, a gyereknek meg letapadás, ami ebben a korban természetes, de sokan keverik a fitymaszükülettel, amit akkor okoznak a gyermekorvosok, ha idő előtt feltépik a fitymát, kenőcs ide vagy oda.
2015. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!