Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet lehet tápszerrel...

Pötyike28 kérdése:

Tejpépet lehet tápszerrel elkészíteni víz helyett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert 11 hónapos kisfiam nem fogadja el a tápszert,csak a tejpépet. Nagyon lassan hízik,ezért gondoltam hogy így készíteném el neki! Vélemények?
2015. ápr. 8. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Tápszert is vízből csinálod, mint a tejpépet. Tápszerbe tennéd bele a port? Felesleges és szerintem túl laktató is lenne. Nem baj, ha tápszer helyett tejpépet eszik.
2015. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én 150ml bekevert tápszerhez teszek 100 ml tejpépet, ezt kapja este a fiam.

(jah, folyékony tejpépet eszik)

2015. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha lassan hízik próbáld ki ezeket:

[link]

[link]

Ha még nem próbáltad.

2015. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,mert nagyon nehezen hízik,és nem tudom hogy a tejpép tartalmazza e azokat dolgokat,ami a tápszerben van.
2015. ápr. 8. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, még nem próbáltam ezeket,de kifogom! :)

A védőnőm sajnos nem szokott hasznos infókkal ellátni,csak annyit mondott,hogy tegyek a tápszerbe kakaóport,és akkor biztos elfogadja,de nem így lett!

2015. ápr. 8. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A védőnőd eléggé el van tájolva, a kakaóport egy éves kor után ajánlják. :/

Mit jelent az, hogy keveset hízik? Mennyivel született, mennyit hízott az elején? A babák súlygyarapodása általában hat hónapos kor után (miután megduplázták a súlyukat), lelassul. Emiatt nem kell aggódni, ha minden hónapban annyit híznának, mint az első párban, akkor egy idő után nem bírnánk őket felemelni, és az ajtón sem férnének be. ;) A közérzetével is baj van, vagy csak a súlyával? Másfajta ételeket szívesen fogad? Többféle tápszert is kipróbáltatok?


[link]


Szerintem olvasd el ezt a cikket, engem megnyugtatott. Az én kisfiam sem egy nagyevő. :D

2015. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irass fel sinlacot vagy sinemilt az segít és zöldséghez, gyümölcshöz is adható, tápszerbe is kevertem s úgy elfogadta.
2015. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Okosan, ha nem kell a tápszer vegyél másikat! Tejpépet vízzel csinálod és teszel bele gyümölcsöt! Ha nem hízik gondold végig, mit eszik és mennyit: Normál körülmények között: reggeli tápszer (ha nem szereti, keress másikat), tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tápszer, vagy tejpép, vacsora tejpép gyümölccsel, vagy főzelék. Napi 2 tápszer, vagyis 500 ml tápszer kell!
2015. ápr. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére a tápszeren kívül mindent megeszik!

3230 grammal született,és most 7,8 kiló!

Elég sok gondunk volt,mert az első hónapban nem hízott! anyatejes volt,és éjjel nappal cicin volt pedig!Szinte egész nap csak a szoptatásról szólt!Ezért is kellett neki tápszerre váltani! De ezeken kívül ő sajnos dongalábbal született,és hozzá még hipotón is! Szóval nem egyszerű! Ezért is aggódok mindent kicsit túl!

Megfogadom a tanácsotokat!

2015. ápr. 9. 08:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben láttam olyan tejpépet melyet direkt tápszerrel kell elkészíteni.
2015. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!