Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre milyen ajándék...

Keresztelőre milyen ajándék illik vagy szokás?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A mi lányaink fülbevalót kaptak (lyukasztással), a keresztlányomnak is fülbevalót vettünk (lyukasztással).


A lányaink kaptak még arany nyakláncot és karkötőt hozzá (ezek elvannak téve az ékszeres szekrénybe).

Emellett kaptak még játékokat.

2015. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is fülbevalókat meg aranyláncokat kaptunk. De én pl. anyuéknak megmondtam, hogy egy normális etetőszéket szeretnék a nagyobbiknak, így ők azt vettek. Lehet, hogy nem maradandó, de akkor és ott jobban jártam vele, mint még egy rakat ékszerrel.
2015. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most lesz a barátnőm kislányának a keresztelője.

Én nem vagyok keresztszülő, ezért nem fülbevalót vagy Bibliát viszek (úgy tudom, ezeket jellemzően a keresztszülők szokták ajándékozni).

Így tőlem a kislány egy aranymedált kap a neve kezdőbetűjével. Olyan változatot néztem ki, amiben egy pici kő is van. Sokféle szép darabot láttam a neten, 2 héten belül szeretném megvenni.

2015. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!