Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segithetek a babámon hogy...

Segithetek a babámon hogy fórmálódjon a fej? Eléggé hosszúkás neki. Most 11-hetes!

Figyelt kérdés

Koraszülött baba most 11- hetes.

Szerintem mindenki látja a fejfórmáját nem csak én.sőt mások talán jobban is látják nálam.

Sajnálom a picuromat emiatt. Nem emelhetem ki olyan büszkén hogy a sapka alá nézzenek,amikor a haját szeretnék látni. :(



2015. ápr. 13. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik kisbabának, amelyik hüvelyi úton születik, eldeformálódik egy kicsit a feje. Ki fog kerekedni a buksija, nyugi. :)
2015. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A koraszülött babáknak mindig kicsit hosszúkásabb a fejük, és teljesen ezt nem is növik ki. De ahogy majd nő és az arcocskájára is hízik majd, sokkal kevésbé lesz látható, hogy másmilyen a fejformája mint időre született társainak. Attól még mutasd büszkén a babádat!
2015. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Barátnőm (szülőszobai barátság) babája beszorult a szülőcsatornába, és császározni kellett.

Neki is csúcsos fejű lett a babája. Most öt hónapos, most már annyira nem látszik neki.

Meg egy kisbaba édes és cuki.

2015. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért ez nem igaz, hogy minden kisbaba édes és cuki kivétel nélkül.

A csúcsfej szerintem is nagyon idétlen, de olvastam, hogy van egy speciális párna amivel 3-4 hónapos koráig lehet valamelyest korrigálni ezt a deformitást.

2015. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!