Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mega bloks kockákról mi a...

Mega bloks kockákról mi a véleményetek? Hány éves kortól vannak el vele a gyerekek? Érdemes egy nagyobb készletet összegyüjteni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
kislányom imádja.másfél éves kora elött kicsivel kezdte érdekelni.kis készletet kapott,de van rajta cica,katica,gyerekek..stb.szerintem érdemes venni
2015. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 eves korukban kaptak. Eloszor sokdarabos epitokockat, de azon kivul van hajonk, hazunk is. Mindket gyerek szerette.
2015. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változó kinek mi jön be. Nekünk egy készletünk volt belőle, annyi elég is volt, tornyot építeni, alagutat építeni jó volt, de a duplo jobban érdekelte, szóval a megablock-ot kb 1 évesen kapta és nagyjából 2 évesig használtuk. Mondjuk van több fajtája mi a nagyobb változatot használtuk, de mint írtam nem sokáig.
2015. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Duplo vált be, a MB nem.
2015. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sandrachnologic ***** válasza:
1 évesen kapott megablocksot, fel ev utan elkerült a mamaekhoz es itthonra duplot vettünk inkabb. En a minosrggel sem voltam elégedett, nekunk sok kilazult es széthullott, pedig eredetit vettünk, nem utanzatot. A duploval meg nem volt gyond. Júliusban lesz 4 eves, mar egy eve legozik az apró merrtuvel is, de heti 1-3x meg duplozik is. :)
2015. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kapott a fiam 11 hónaposan egy nagy adagot, azóta folyamatosan használatban van. Először csak szétszedte, már össze is rakja, tornyot épít :) 15 hónapos
2015. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt de az én gyerekem a Duplot találta érdekesebbnek.
2015. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!