Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám már két hétig...

5 hónapos babám már két hétig nagyon sokszor ügyesen hasra fordult. Két-három napja meg mint aki elfelejtette. Tapasztalatok már ilyet? Hátra nem akar fordulni, ha hason elfárad, csak sír.

Figyelt kérdés

#5 hónapos #hasra fordulás #hátra fordulás
2015. ápr. 13. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ha már egyszer megcsinálta, akkor meg tudja csinálni, csak hiányzik a motiváció! Ne fordítsd át, beszélj hozzá, ha akkor se csinálja, akkor emeld fel és tedd vissza! Mond azt neki, hogy ez nem sikerült, semmi baj, próbáld újra. Nem holnap, de meg fogja érteni!
2015. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez szinte minden babánál így van, megtanulja, aztán egy időre "félreteszi". Az én fiam is ezt csinálta, hetekig én forgattam vissza a hátára, próbáltam motiválni, hogy forduljon ő, de olyan keservesen kezdett sírni, hogy inkább segítettem neki. Aztán egyik napról a másikra elkezdett forogni minden irányba.
2015. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!