Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos babankat kivihetjuk...

Zollyjoker69 kérdése:

11 napos babankat kivihetjuk mar setalni?

Figyelt kérdés
Kis sullyal szuletett(2170g)(50cm) mert toxomias volt a parom a terhesseg 35 hetetol igy 38hetre lett meg az eletem ertelme.5 napa alatt 20dkg hizott a picur. mar 3 alkalommal ki vittuk a teraszra 5 10 es 20 percre.(4.-dik emeleten lakunk igy meg nem tudja milyen a lenti levego) :D
2015. ápr. 15. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, vihetitek. Az én babám is kis súllyal született (2120g), de 1 hetesen már mondta a védőnő hogy vigyem ki kicsit levegőzni.
2015. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne vihetnétek?? Az én fiam a 34.héten született 2360 grammal és 48 centivel decemberben.Januárban jöttünk ki a kórházból 3nap múlva meg már vittem magammal mindenhova mivel a nagyobb gyerekeknek ovi/sulivolt!Apa dolgozott...És a boltból a kaja sem került haza magától..

Nekem nem volt kire hagynom a picit így toltam magammal a babakocsiban...Az ég világon semmi baja nem volt.Nagyon jókat aludt a friss levegőn!

2015. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan, csak a babakocsi elé csiptessetek fel egy ruhapelust.
2015. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!