Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora féléves kisbabád?...

Mekkora féléves kisbabád? Elsősorban kisfiúk méretei érdekelnek, de lányos anyukák is megoszthatják az információt.

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm, mennyire "nőttük túl" az átlagot...

2015. ápr. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Sose hasonlitgasd a mereteket. Genetikai kerdes elsosorban, hogy milyen nagyra no a fiad. Inkabb azon tort a fejed, hogyan tudnad minel jobban fejleszteni, okossa, inteligensse, a vilagra nyitotta tenni. Jobb, minosegibb elete lesz, ha erre figyelsz, ahelyett, hogy a magassagat es a sulyat hasonlitgatnad masokehoz.

Ha nagyon elmaradott, vagy, ha nagyon tulnott, a doki ugyis szolni fog es kideriti az okat.

2015. ápr. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves, hogy szólsz, mivel kéne inkább törődnöm a gyermekemmel kapcsolatban, de hidd el, hogy a napomat nem a méretei miatti aggódással töltöm. Gondoltam, ez egy oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni, és a kérdésre választ adnak. Kifejtettem, hogy csak érdeklődöm, nem ez az elsődleges adat, ami a babákat meghatározza, és ezzel tisztában vagyok.

Te nem a kérdésre válaszoltál, így hozzászólásod teljesen irreleváns. Lekezelő stílusban közlöd, hogy így a gyerek élete nem lesz minőségi, és lényegtelen dolgokkal foglalkozom. Ez szimplán kötözködés és tuskóság.

De hogy én is visszavágjak: te is törD a fejed, hogy az inteligens(sic!) szó hány l-lel írandó... :)

2015. ápr. 16. 07:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 7160 g és 63 cm volt 6 hónaposan.
2015. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
71 cm és 9 kg volt ekkor a kisfiam.
2015. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Te kisfiad mekkora? Előző voltam.
2015. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Picit nagyobb, mint a tiéd, 73 centi, 9250 gramm. Mondjuk születéskor is majdnem 4 kiló volt.

A családban és ismerősök között a legtöbb baba ilyesmi méreteket hozott félévesen, különböző táblázatok alapján a felső 3%-ban vannak.

Lehet, hogy a következő statisztikáknál már kicsit megemelik a mérethatárokat, a védőnő is mondja, hogy ezek a mai babák elképesztő ütemben fejlődnek.

2015. ápr. 16. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 6 hónaposan 9 kg és 72 cm volt. 1 évesen 11,5 kg és 79 cm, 2 évesen 15,5 kg és 92 cm. Júniusban lesz 3 éves, most olyan 101-102 cm és 17 kg körül van.
2015. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lányom van,akkor 69cm volt meg 8560. fejkörfogat 42 mellkas 46
2015. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fél évesen volt a kisfiam 8800 gramm és 72 cm
2015. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!