Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam megevett...

8 hónapos kisfiam megevett egy paradicsomot, ami nem volt kimagozva, csak a haja volt leszedve. Lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Gondolom csak egy kis gyomorsav többlet lesz belőle. Vagy okoz valami gondot a mag?
2015. ápr. 16. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Általában a paradicsomot még 1,5 éves gyerek gyomra se bírja feldolgozni, így egy az egyben ki is jön belőlük.

Semmi baja nem lesz tőle.

2015. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
huha...hát én valamit nagyon rosszul csináltam, mert sose magoztam ki, pedig 5 honapos kora ota kap paradicsomos ételeket..8 honapos kortol meg a héját is ette.
2015. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Akkor már ketten vagyunk akik valami rosszat csináltak, mert én sem magoztam ki soha a paradicsomot. Nekem is 5 hónapos kora óta ették az ikrek, és semmi bajuk nem lett. Nem is hallottam még ilyet, hogy paradicsomot ki kell magozni.
2015. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem magoztam, héját sem szedtem le soha... kb. 7 hónaposan vezettem be mindháromnál, semmi bajuk sem lett. Nem is hallottam még ilyet, hogy kimagozzák, minek?

Tudod, rántott rizsszemek mellé a legfinomabb. ;))


Az orvosunk mondta, hogy némely gyerek érzékenyebb rá olyan formában, hogy kicsit kicsípi a popsiját, mikor kikakilja, ennyi.

2015. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól van, nagy baj nem lesz belőle. Eddig csak a gyümölcs húsát kapta meg, a magot sosem. Illetve a héját is mindig leszedtem. Most viszont elcsent egyet és olyan ügyesen harapta, meg olyan jóízűen ette, hogy nem vettem ki a kezéből. Kb 1 órája ette meg és még nem jött vissza belőle, akkor reménykedhetek, hogy már lent marad:)
2015. ápr. 16. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A paradicsomot én is az elsők között vezettem be. Soha nem magoztam. Semmi baja nem volt egyik gyerekemnek sem.
2015. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mindig kimagozom azóta, amióta egy barátomék kisbabáját a mentő vitte be a kórházba emiatt..!!
2015. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem magoztam-hàmoztam paradicsomot a gyereknek...
2015. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!