Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig maradsz/maradtál...

Mennyi ideig maradsz/maradtál otthon a gyermekeddel? Mi a szakmád, végzettséged?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e összefüggés a kettő között.
2015. ápr. 16. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Erettsegim van,szakmat nem tudtam befejezni a kicsi mellett.Logisztikai ugyintezonek tanultam.Februar vegen kezdte a bolcsit a kislanyom,aprilis elejen volt 2,5 eves.

Baratnom pusz ugyintezo,merlegkepes konyvelo,palyazatiro vegzettsegu,konyvelo egy cegnel sok masik konyvelovel,ment vissza hogy 2 lett a lanya.Masik baratnom bereket intez volannal,o marad otthon 3eves koraig,es lehet addigra jon a kovetkezo is,ugy van tervebn,de o veglegesitve van,nem rugjak ki elete vegeig.Megint masik baratno 3 evet marad,8altalanosa van.Masik ismeros szult meg egyet gyorsan,most koltozott a naggyal,kicsi az apjanal.Legalabbis legutobb igy volt.Masik ismeros a kicsi 1eves korea korul ment el dolgozni mert apukat kitette hutlenseg miatt.O fodrasz.

2015. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
2 évesen ment csanába a fiam, de nem dolgozni mentem vissza, hanem a szakvizsgáimra tanulok. Természetesen ez is a munkámhoz kell és gyerek mellett nem igazán lehet ennyi tanulást megoldani. Jogász vagyok
2015. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Vállalkozó vagyok és 3 évig biztosan itthon maradok vele. Már csak azért is, mert a magamfajta kisvállalkozók napi munkaideje nem 8 órából áll :-(
2015. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Közgazdász vagyok, pénzügy-számvitel diplomával. Takarékszövetkezetnel dolgoztam, bankba mentem vissza dolgozni a fiam nyolc hónapos korában, amikor a férjem eljött gyedre. Ezt ő vetette fel, én nem elleneztem. Ha nem akart volna eljonni gyedre, akkor a fiunk két éves korában biztos visszamentem volna már dolgozni, de a férjem a fiunk három éves koráig itthon marad. Neki érettségije van és technikusi, egyébként rendőr.
2015. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
3 évig, szeptemberben megy oviba a lányunk. Közgazdasági egyetemi végzettségem és mérlegképes könyvelőim van. Most is tanulok, 2-3 félévem van hátra a jogi egyetemen.
2015. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Közgazdász (HR-es vagyok egy multinál).

A nagyobbik fiam 21 hónaposan ment bölcsibe, remélem a kicsivel is legalább eddig itthon tudok maradni.

2015. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Mérlegképes könyvelői végzettségem van nekem is, bankban voltam ügyintéző.

3 gyermekem van, sorban jöttek, 5 éven belül, nem mentem vissza dolgozni. A kicsi most 1,5 éves, 3 évesen megy oviba, addig biztos itthon leszek, de a terveink szerint, ha az anyagiak is engedik, akkor maradok még 1-2 évet itthon, gyet-en.

2015. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Nagyobbik lányom mindjárt 3, a kicsi 10 hónapos. Remélem vele is itthon tudok maradni 3 éves koráig. Ha nem, akkor is 2 éves koráig mindenképpen. Érettségim van és egy emelt szintű bankszakmai végzettségem. 11 éve ugyanannál a banknál dolgozom.
2015. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Közgáz diploma, gazdasági vezető vagyok, 3 évig leszek itthon
2015. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
10 honapos volt, grafikus vagyok (kulfoldon élunk)
2015. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!