Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30hetes terhes vagyok es a...

30hetes terhes vagyok es a mai napig mindnen kijon belolem. Most raadasul el kaptam vmi hasi fertozest is es 7kg fogytam 5 nap alatt. állandoan szedulok. Az orvosok nem mondanak semmit . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Neharagudj, hogy ezt mondom, de bármilyen hasi fertőzést bevállalnék, ha fogynék tőle 7 kilót 5 nap alatt...

Elhiszem, hogy rossz, de már a vége fele vagy, még kibírod ezt a 2 hónapot. Legalább nem fogsz meghízni.

2015. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vitamin és folyadékpótlás minden mennyiségben!!!

És azért én mennék másik dokihoz, másik kórházba, valahova, mert terhesen hasi fertőzés, 7kg fogyás nagyon nem jó!

2015. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces.. semmit nem hiztam a 7 honap alatt es pont amikor a babanak sok tapanyagra lenne szuksege csak fogyook.. .meg allandoan rosszul vagyok.. .mas esetben ki ne orulne.. de vegig hányni 3 trimesztert... nem olyan konnyu.. plusz ket idegen gyereket nevelni mellette 20evesen
2015. ápr. 17. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a sürgősségire, mert kiszáradhatsz. Nekem is volt hasonló fertőzésem annak idején, pont harminc hetesen (f..stam, hánytam három napig). Igaz, én akkor "csak" három kilót dobtam le, de jártányi erőm nem volt a végén, bevérzett a szemem, és a következő vizsgálaton a doki kiszúrta, hogy a méhszájam is kinyílt egy ujjnyira. Végül aztán nem lett baj, de jobb vigyázni, mert ez nem játék.
2015. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha kigondoltam kimondom! Az orvosod egy ökör és nagyon gyorsan keress szerintem egy másikat, mert ha ne adja isten ott lesz a szülésnél, akkor ilyen nemtörődömség mellett bajotok is lehet!
2015. ápr. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!