Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit kértetek meg keresztszü...

Ti kit kértetek meg keresztszülőnek?! és mikor lett megkeresztelve a babátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baba volt, mert majdnem 2 éves volt a fiam, mikor a keresztelője volt. A férjem nővére és a férje a keresztszülők.
2015. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öcsémet és párom unokanővérét. Fél évesen lett megkeresztelve.
2015. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a férjem unokatestvére lesz a keresztanya, keresztapa nem lesz (alapvetően a a sógornőméket akartuk megkérni, de a sógorom az én keresztapám, felnőttként keresztelkedtem) Sajnos nincs a családban férfi aki vallásos, így csak egy keresztszülőt választottunk neki.

Kerek egy éves lesz a keresztelőkor.

2015. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 honaposak voltak az ikreink, amikor megkereszteltettuk oket. 2 keresztszulot a parom valasztott, 2-t en. A parom a hugat es a batyjat valasztotta, en pedig a legjobb baratnomet, es egy gyerekkori baratomat. Szerettem volna az ocsemet, de ot tulsagosan nem erdekelte a dolog. De sajnos a gyerekkori haverral is befurodtem, mert botranyosan viselkedett. A masik 3 keresztszulo nagyon jo, csak ez az egy valasztas lett kudarc.
2015. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom nővére és az én bátyám lettek a keresztszülők, 4 hónaposan kereszteltettük meg.
2015. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 és fél hónaposan kereszteltettük meg,és a férjem nővére lett a keresztanya.Azért választottam őt,mert tudom hogy a kicsi mindig számíthat majd rá,és ha velem ne adj isten történne valami,biztos kezekben akarom tudni a kisfiam.Szerintem a keresztszülőség fontos kötelék.
2015. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hónaposan, férjem nővére és férje.Fiam 3 hónaposan, húgom és férjem legjobb barátja.Kicsi fiam 4 hónapos lesz mikor lesz a keresztelő unokatesóm és férjem nővére lesz a keresztszülő.
2015. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!