Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kamilla teát lehet...

Mennyi kamilla teát lehet adni egy hónapos babának székrekedésre?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányomnak a tegnap előtt adtam tejpépet és szerintem nagyon megfogta!Azóta csak kisebb nagyobb golyókat találok a pelusba! A tegnap adtam neki kamilla teát igaz csak 20 ml-t és eléggé felhígítottam! Csinálhatom töményebbre és adhatok többet belőle?

2015. ápr. 21. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

de tettél bele cukrot??? mert cukor nélkül pont megfogja a hasat...

igen, 1 decit nyugodtan megihat. 3decibe tehetsz egy evőkanállal, majd jól ki kell forralni. ezt már nem kell hígítani, egy decibe 1-2 kiskanál cukor kell.

ezt így 3 napig kaphatja, aztán pár hétig nem :)

2015. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tettem bele cukrot csak tisztán adtam neki!
2015. ápr. 21. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell bele a cukor, 1 nagy teáskanálnyi 1,5 dl-be!

Épp a cukor a lényeg. :)

2015. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor mehet bele a cukor és hígítás nélkül adjam neki?
2015. ápr. 21. 10:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ....nagyon bejött neki a tea hogy van benne egy kis cukor......cukor nélkül meg bele kell könyörögni( ez most nem azt jelenti hogy mindenbe fogok neki cukrot tenni :D )
2015. ápr. 21. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne legyen sötétzöld a tea, az a lényeg. De nem kell higítani. :)
2015. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülye összehasonlítás de jobban nem tudom leírni(bocsi)...a teának ilyen erősebb vizelet sárga színe van!
2015. ápr. 21. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:

:)

Az úgy még jó.

:) Én volt, hogy véletlenül már majdnem feketés-zöldet csináltam. Na, azt kell higítani.

A sárga amit írsz, simán odaadható.

2015. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kamillát adsz neki? A kamillát ma már nem ajánlják (még felnőtteknek sem pl fogfájásnál öblögetésre, vagy szem törlésére), mert nagyon allergizál. A másik, hogy a kamilla végtére is gyógyszer: gyulladáscsökkentő és baktériumölő. Hosszútávon alkalmazva pusztítja a bélflórát. Szákrekedésre lehet kapni kisbabáknak szirupot.
2015. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak egy-egy alkalom, semmi baja nem lesz a kamillától se, de amúgy nyugodtan főzhetsz gyenge gyümölcsteát is neki (almásat pl). Ahogy előttem írták, a cukor a lényeg, az a hashajtó. A szirup amit gyógyszertárban vehetsz, szintén cukorszirup.
2015. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!