Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiam nem integet,...

Egy éves kisfiam nem integet, nem tapsol, nem mutogat. Volt ezzel más is így?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 11:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
47%

Nyugodj meg majd akkor lesz gond ha 5-6 évesen nem beszél, jár stb...

0-4 év között hatalmasak a fejlődési eltérések még az egy napon született és azonos nemű babák között is.

2015. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Mutatsd meg szakembernek. Nem minden gyerek fejlődik egyformán,de ezeket már kellene csinálnia. Eü-s.
2015. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
53%
2. vagyok. Az elsőnek üzenem,hogy ha egy gyermek 2 évesen nem beszél,az már megkésett beszédfejlődésnek számít. Csak sajnos manapság semmi nem baj a szülő számára.Nem baj ha elsős és még nem beszél vagy nem szobatiszta...Amikor meg már észbekapnak és késő,akkor meg hozzák hozzánk, hogy meg kéne gyógyítani a gyereket.
2015. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Volt már a védőnői státusz? Ott mit mondtak? Én még nem aggódnék. A gyerekek sokszor egyik napról a másikra csinálnak dolgokat, és azt is el tudom képzelni, hogy ő ezek helyett esetleg mást csinál.
2015. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meg nem értem,hogy laikusok milyen alapon és jogon nyugtatgatnak itt embereket,olyan dolgokban,amiket szakmber is csak alapos kivizsgálás után tud diagnosztizálni és kezelést ajánlani. Vállalj az ilyen a felelősséget,hogy ha mégis baj vana,akkor ő beszélte bele az anyukába hogy minden oké? Vagy akkor már ott a jótékony anonimitás? Inkább feleslegesen fusson vele egy kört!
2015. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%
3-s azért , hogy 2 évesen nem beszél egy gyerek, az még nem megkésett beszédfejlődés...ha ebben a szakmában dolgozol, akkor ezt neked tudnod kell.
2015. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%
A védőnőket meg hagyjuk,a neurológiai fejlődésről halvány gőzük sincs,csak a százéves dolgokat bírják szajkózni.Mire mégis kiderül a baj,akkor meg lehet szaladni. A késői mozgásfejlődés később az iskolában is bajokat okoz! Az igaz,hogy nem minden gyerek érik ugyan abban az ütemben,de ilyen alapvető dolgokban nem szabad erre hagyatkozni és legyinteni.
2015. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
17%

3-as vagyok. Csak azért,mert okosabbnak hiszed magad: [link]



Gondolom szerinted ők is hülyék.

2015. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
17%

elég ha tudja, az már nem olyan nagy fontosságú, ha nem gyakorolja


én babám 11 hós, egyszer integetett a játszóbölcsiben a gonozónak búcsúzásnál, de azt felírhatom, többet sem láttam. a lényeg, hogy a képesség megvan.

tapsolásnál egyszer tapsolt, amikor anya(neki nagymama) énekelte neki a paprikajancsit,de nagy örömkitörésemre szégyenlősen abba is hagyta, többet se láttam..de szóval tapsolni is tud.

mutogatni nemmutogat, mivel én sem, ill még senkitől soha nem látott mutogatást, szóval meg is lrtem, hogy nem alkalmazza a kommunikáció eme formáját.


próbálom termlszetesen kezelni a fejlődése lépcsőit, hogy ne "fojtsam " bele azzal, hogy szégyenlőséget provokálok ki.

2015. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%
igen,az első nagyon lazán áll a dolgokhoz. A 9-es hozzászólónak igaza van,hogy elég ha már 1-2x kivitelez valamit,mert akkor látszik,hogy képes rá csak pl, nem érdekli.
2015. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!