Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy nem forog? Többi lent.

Baj, hogy nem forog? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hat hónapos múlt a picim. Dévényes látta két hónapja, mert a nagytesójával anno későn derült ki egy (nem nagy) gond, ezért őt elvittem felmérésre. Teljesen rendben talált mindent, mondta, hogy ha hathós koráig nem forogna, azért hadd kukkantson rá megint. Jelenleg hasról hátra rengeteget forog, de hátról hasra még csak egyszer, kb két hete, pelus nélkül. És azóta sem ismételte meg. Meddig várnátok a helyemben?
2015. ápr. 22. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 1 éves már, ő hasról hátra nem akart fordulni sokáig, talán 8 hónapos volt... én nem hiszem hogy gond lenne, próbáld minél többször rávenni valamilyen játékkal hogy forduljon érte :) de hátról hasra is épphogy átfordult a 6 hós státusznál... én nem aggódnék a helyedben :)
2015. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer átfordult, akkor tudja, csak nem akarja. Szerintem ez így rendben van.
2015. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos arra gondolt, ha egyik irányba sem. Azért gondolom, mert 6 hós korig még csak az egyik irány az "elvárás".
2015. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megcsinálta, akkor tudja, csak nem akarja! 6 hónapos korára hasról hátra és vissza kell tudnia fordulni, de ő már megcsinálta, szóval ne aggódj, hanem próbáld motiválni! Lehet, hogy csak kicsit lusti, ő még megteheti:)
2015. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!