Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám megszokhatja,...

3 hónapos babám megszokhatja, hogy kétfajta cumisüvegből eszik? Vagy ez nem okoz majd gondot nek?

Figyelt kérdés
1 db cumisüvegünk van, igazából nekem elég lenne ez az egy, nem nagy ügy elmosni használat után. Sokszor járunk a mamához, sokszor egész napokat ott töltünk, ezért mindig vinni kell a cumisüvegét, így ara gondoltam, praktikusabb, ha oda is veszek egy cumisüveget. A mostani (NUK) cumisüveggel nincs a babának semmi baja, szépen eszik belőle, de én sokszor legszívesebben a földhöz vágnám, mert nehéz úgy rácsavarni a cumi részét, ha a záróját isrárakom, hogy ne csurogjon belőle a tápszer. Így néznék olyat, amivel nem kell lyan sokat szenvedni. A babámat nem fogja zavarni, hogy annak másmilyen a cumirésze?
2015. ápr. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni előre, babafüggő.

Az én lányom nem hajlandó másmilyen cumit elfogadni, csak amiből az első pillanattól kapta a tejet. (Mam)

2015. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elfogadja akkor 5 félét is megszokik. az más kérdés,hogy mit fogad el,meg mit nem
2015. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, szóval próba szerencse...

Köszönöm!

2015. ápr. 22. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak 2 féle van, fiamnak 4 féle volt, plusz a mamánál is.

Simán evett mindegyikből.

2015. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!