Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyetlen órát aludna a...

Ha egyetlen órát aludna a baba amikor ráérsz, ledőlnél, ha ki vagy merülve ennyi időre? (kb 10 hós)

Figyelt kérdés
csak nem tudom a szervezetnek nem e jobban megterhelő az, hogy épphogy elalszol, már kelhetsz is..
2015. ápr. 22. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én leszoktam pihenni.
2015. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem néha 20 perc pihi is nagyon jól esik.

De volt hogy másfél órát aludtam és fáradtnak éreztem magam. Szerintem nem csak az időtartamtól függ.

2015. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen jót tesz. Ha nagyon ki vagy merülve egy alkalom nem is lesz elég.:)
2015. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hol ledőlök,hol nem,attól függ.

De ha nagyon ki vagyok merülve akkor lefekszem a kicsivel. Akár 30 perc szundi is jól esik,de van mikor sokkal rosszabb ha pihenek.

Nem értem igazából a kérdést. Mi mondjuk meg neked azt,hogy lefeküdj aludni ha pihen vagy sem?! Hát már csak tudod,hogy mi jó a szervezetednek:)

2015. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

amikor ilyen rövid időkre elalszom kegyetlenebb a felkelés mint kora reggel, ezért nem tudom van e értelme

kikászálódol mint aki tonnákat cipel alig látok ela konyháig hogy egy kávét összekészítsek kitoporgok mint egy 100 éves suhintok egy halvány mosolyt a baba felé ls szóval kell vagy 10 perc mire talán észnél leszek.

2015. ápr. 22. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ha nagyágyban alszik el én is bealszok mellette és néha ilyenkor nyom 2-3 órát is :)
2015. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele-olvasnék egy picit-aztán bealszom,és álmosabb vagyok,ha hamar ébredek fel.az a baj,hogy ,ha nem dőlök le,és 3órát alszik esetleg,akkor meg buktam az egészet.akkor lesz jó,ha egy nagyot aszik majd,ebéd után,akkor ki tudod számolni
2015. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ln is jártam így, nem dőltem le, mert azt hittem 1 óra lesz, erre bőven 2,5 órát aludt..

majd próbálom kiszámolni

2015. ápr. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!