Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változhat ez még?

Változhat ez még?

Figyelt kérdés

Egy éves a lányom. Rettentően élvezi a társaságot, mindenkihez odamegy, bohóckodik. A 3 év alatti gyerekek extrán érdeklik, róluk alig lehet levakarni.

Ha bárki jön hozzánk vendégségbe, akár találkoztak korábban, akár nem, odamegy az illetőhöz és azonnal hatalmas vigyorral üdvözli.


Változhat még a későbbiekben ez az extravertált, társaságkereső magatartás?


2015. ápr. 22. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, ah belefut több olyan gyerekbe, felnőttbe, aki esetleg kudarcélményt okoz neki.

De az miért is lenne jó?

Őszintén szólva nem igazán értem a kérdést.

2015. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hol olvastad, hogy az jó lenne?

Épp abban reménykedek, hogy megmarad ez a habitusa. Fontolgatjuk, hogy mennyi idősen kezdje a bölcsődét és kérdéses, hogy ez változik-e, vagy alapvetően ő korábban is örömmel menne közösségbe.

2015. ápr. 22. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen a természete! Kicsinek "mosolygyár"-nak becéztük, ha valaki csak ránézett mosolygott a szeme is! Most 4 és fél éves, annyi változott, hogy most már nem csak a 3 év alatti gyerekekkel ilyen, hanem bármilyen korú gyerekkel! Odaszalad és beszél és mosolyog! Én is örülök, hogy ilyen!
2015. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké, így már értem! :) A kérdésfeltevésed sugallja azt, hogy a változást óhajtanád. A "Szerintetek később is megmarad ilyennek?" kérdés üzenné azt, hogy szeretnéd, ha nem változna, ezért értettem félre. A válaszomat viszont továbbra is tartom.

1-es voltam.

2015. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam is egész pici kora óta ilyen volt és most 3 évesen is ugyanilyen. 2,5 évesen bölcsis lett semmi gond nem volt a beszoktatással, 3 évesen az oviba való beszokás is simán ment. Mindenki kedvence kis energia bomba. Férfiakkal, fiúkkal pacsizik, nagyon nyitott kis legényke. Nem változott semmit sem. Mindig ilyen volt.
2015. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!