Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamat milyen...

1 éves kisfiamat milyen naptejjel kenhetném be?

Figyelt kérdés

Nagyon drágát nem szeretnék,főkeg azért,mert nem fogyna el,jövő nyáron meg dobhatnám ki a lejárat miatt...viszont nagyon gagyit sem vennék,ami nem ismert márka.

Rossmann,Dm saját márkás termékei megbízhatók?


2015. ápr. 22. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

'Nagyon drágát nem szeretnék,főkeg azért,mert nem fogyna el,jövő nyáron meg dobhatnám ki a lejárat miatt...'


Ne vidd napra akkor...

2015. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem megbízhatóak. Az Árkád gyógyszertárban 2 hete vettem Vichy 50 faktorost 3000-ért. Szezon előtti akció volt. Nézz be, hátha tart még, volt belőle gyerek is.


Rajtam sok az anyajegy, gyakran járok velük bőrgyógyászhoz. Mielőtt megszületett tavaly nyáron a babánk, megkérdeztem az orvost, h milyet javasol. Ő lancaster baby-t ajánlott, ezt vettünk. 2 évig jó. Egyébként te is kenheted magadra, úgy hamar elfogy.

2015. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg: minimum 50 faktorost vegyél és csak a faktorszámra figyelj! Nem olcsó, de én VICHY-t vettem, használd te is, akkor nem megy annyi kárba. Egyébként babára tényleg nem fogy el az egész, de nem nagyon tehetsz mást.
2015. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ellentmondanék az előttem szólókkal. Nem a faktorszám a legfontosabb! A 30 faktoros és 50 faktoros között nagyon minimális már a különbség. Nem véletlenül egyes babáknak való naptejek 30 faktorosak. Viszont a márka nem mindegy. Vannak fizikai és kémiai védelemmel védő naptejek, a gyereknek (meg mindenkinek) a fizikai védelmeset jobb venni. És az is fontos, hogy minden típusú sugárzásra jó legyen (UVA, UVB). A Daylong 30-as és 50-es faktorú napteje is jó, de más jó termékek is vannak, tavaly a neten találtam róluk egy adatbázist, most hogy lassan már megint aktuális, meg is fogom keresni.
2015. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell 50 faktor, elég a 30 is (az 50-es az UVB sugarak 98 %-át, a 30-as a 96,6 %-át szűri ki, feltéve hogy eleget kenünk belőlük - általában nem tesszük), sokkal fontosabb az összetevő lista tudatos átbogarászása!

[link]

2015. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Engem nagyon elgondolkodtatott ez a teszt, amikor elolvastam. Szeretem a Dm-es cuccokat eleve, szóval én tuti Dm saját márkásat fogok venni a babámra. A férjem bőre extra érzékeny, ha egy kicsit megsüti a nap egyből kijön a napallergiája. Ő is dm-s naptejet szokott használni és nagyon bevált neki.

2015. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a fontos, megint ez kérdés. Nekem fontosak az összetevők.


Paraffinosat és más kőolaj- származékosakat hanyagolunk. ezért nem veszünk Vichyt sem.


50, 50+ faktoros legyen, ez fontos.


Mi vagy Alverdet, vagy Biodermát használunk. Ezek tiszta kozmetikumok és nagyon jók. A tavaly vett biodermánk csak 2016ban jár le. 2 nyár alatt el is fogy.

2015. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es,


a tavaly vett Biodermád hiába jár le 2016-ban, felbontás után viszont csak 1 évig használható. ;)

A PAO szimbólumot is nézni kell a tubuson!


6-os,


a Divány cikk minden, csak nem tudományos. Az első helyezettnek kihozott Sundance naptej érzékeny bőrre pont hogy nem ajánlott a bizonyítottan szárító és irritáló alkoholtartalom miatt.

2015. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ajánlott, de nekünk bevált. A férjemnek extra érzékeny a bőre, simán van annyira érzékeny, mint egy babáé. Kimegy a napra és rákká ég pár perc alatt. Nekünk bevált. Nem viszket, nem ég, nem hámlik a bőre le tőle. Nem mindig a drága dolgok a legjobbak. Neki nem váltak be a drágák, ellentétben ezzel. Kinek a pap, kinek a papné.
2015. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekünk a dmes 50 faktoros vált be, biodermától bepirosodott a bőre.

Mindenesetre bármelyiket is választod az nagyon fontos hogy a karján próbáld ki kis helyen mielőtt az arcára kened, nehogy vmi allergia kijöjjön rajta.

2015. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!