Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mibe öltöztetitek...

Ilyen időben mibe öltöztetitek 8-10 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Tegnap én ezeket adtam rá, de azon gondolkoztam, hogy lehet hogy sok és vékonyabban kellene felöltöztetni:

Rövid ujjú body, felette közepes vastagságú hosszú ujjú felső, és egy vastagabb kardigán, alul harisnya és egy vékonyabb nem bélelt nadrág. Átmeneti pamut sapka.


2015. ápr. 23. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én tegnap egy body vékony hosszú ujjú és vékonyabb tavaszi kabát alul csak egy melegítő naci és zokni és a lábára egy vékonyabb takaró. délután mentünk 5 körül sétálni. nem éreztem hogy bemelegedett volna. ma kb 3kor megyünk body vékony hosszú ujjút egy kord inget alulra zokni, harisnya (nincs cipője még) és egy béleletlen vékony nyára nacit adok rá. sapit és kis kabátot viszek magammal, vagy ha már előre látom akkor ráadom. tegnap délután a kabátka kapucnija volt rajta. de nem fújt a szél.
2015. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!