Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos koratol, hanyadik...

Hany honapos koratol, hanyadik fog utan, ill. hogyan es mivel kezdtetek mosni babatok fogacskait?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 honapos kisfiamnak ket szem foga van alul, es tanacstalan vagyok fogmosas teren. Ti mikor kezdtetek, es hogyan, mivel? Esti furdesnel kadban? Leirnatok a menetet?

2015. ápr. 23. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
8hósan jött ki neki alul.Kapott dmes műanyagost én pedig nenedentes fogkrémmel újrahúzható fogkefével mostam neki.Reggel miután megitta a tejcsit és este fürdés után.Reggel is este is együtt mossuk meg.Sztem ez nagyon fontos, hisz jó példából tanul könnyebben.Most 14 hónapos és ugyanígy van.Persze elvileg elég áttörölni vizesen de meg kell szoknia a fogrém ízét, a műveletet, és ha látja te hogy mosod hamar megtanulja.Olyan fogrémet vegyél amiben nincs fluorid így azt bátran lenyelheti.
2015. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amíg nem voltak fogai műanyag gumisörtés babafogkeféje volt(ill gézzel átdörzsöltem neki)

alsó két fog(4 hósan kint) után viharosan jött neki a felső 2 és annak 2 szélén megint kettő(össz 6) a gumisörtés fogkefe semmit nem ért egyre nagyobb lepedék sárgulás volt a fogain

vettem babafogkefét de már a rendes szőröset, kínszenvedés volt vele, így váltottam elektromosra.(ez sem jó, de nincs már ötletem)


nagyon fontos, hogy fluoridmentes legyen a fogkrém, a Nenedent-en kívül(DM) másmilyet nem találtam, mindben van fluorid)

2015. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és csak annyi fogkrém kell a kefére, hogy épphogy hozzáérintve a kefét a fogkrémhez és ami ráragad
2015. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1 éves koráig nem használtam fogkrémet, fürdetésnél "átmostam" azt a pár szem fogát vizes kefével, aztán hagytam hogy ő is mossa, rágcsálja.1 év után jött be a fogkrém
2015. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!