Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanult meg a babátok...

Hogy tanult meg a babátok tolatva lejönni magasabb helyekről, pl. : ágy. Segítettetek neki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:

az anya taníts engem c könyv szerint igen, tanítani kell neki


én mindig mondom hogy lábakat előre, nem fejjel megyün le az ágyról, ill megfordítom a babát, látod? lábak az első..


de szóval abszolut nem tudja még fejjel képes leesni(olyan mintha azt hinné, lehet térben mászni..)11 hónapos

2015. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*ágyn hassonfekve tanítom, hogy fordul és lábakkal csúszhat lefelé
2015. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer megmutattam neki,hogy hogyan tud lemaszni biztonsagosan. Utana mar magatol is tudta.
2015. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megfordítottam, amikor le akart menni. Pár alkalom után már tudta ő is. Ez volt az első, amit megtanítottunk neki, amikor meg tudott kúszni-mászni.
2015. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 26. 06:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Èn azt mondtam, hogy popo elöre, éspárszor megfordítottam, majd csak mondani kellett neki.
2015. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez hosszabb folyamat, mindig mikor felment valahová pl kanapé, és látod le akar jönni, persze nem jól és úgy nagyot esne, mutasd neki hogy kell. Tedd a kezeit úgy, a popsiát úgy, tehát segíts neki, ez akár 1-1,5 hónap is lehet, szóval nem elég egyszer hanem akár 51-szer :) is meg kell mutatni neki. Persze biztos van akinek elsőre azonnal megtanulta, de nálunk nagyjából így ment.
2015. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi nektek is.

muszáj lesz rávezetnem. van egy kimondottan alacsony ágyunk, kb 20 magas, amire felmászik és fejjel jön le, nincs is gond szépen letornázza magát, de ugyan így jönne le a normális ágyról is, akkor meg szépen esne egy fejest. de akkor elkezdem neki "tanítani" mielőtt nagyobb baj lesz.

2015. ápr. 26. 09:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd az alacsony ágyról sem fejjel előre lemászni, ott is fordítsd meg. Ő nem fog különbséget tenni, ha az egyik helyen szabad, nem fogja érteni, hogy a másikon miért nem. Mindenhol ugyanúgy mutasd neki.
2015. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó neked is :) igen, van benne valami amit írsz :)
2015. ápr. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!