Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parom folyamatosan felhaboro...

A parom folyamatosan felhaborodik, ha megkerem foglalkozzon tobbet az 5honapos lanyunkkal. Masnal is van igy?

Figyelt kérdés

Meg 1x se etette(felig tapszeres),pelenkazta,oltoztette,altatta,vigasztalta,bufiztette. Napi 8-9orat dolgozik,alszik egyet,majd 2orat edzoteremben van.Kiveve vasarnap. Ha azt mondom neki,h vigyazzon ra kicsit,mig d.u pihenek egyet,ak kiakad,h o faradt,m dolgozott,es en pihenjek ak amikor a lanyunk. Igy eddig az 5honap alatt 1x vigyazott ra 2orat. kimozdulni se tudok,csak a babaval. Azt mondja neki jar a kikapcsolodas,az edzest nem fogom elvenni tole. De en nem is akarom. Csak hogy pl.heti 2orat adjon nekem is. Csak a furdetesnel segit,leobliti es megfesuli. Ennyi. Es mindezt azert,m dolgozik,en meg nem.

Ma pl.megneztem egy filmet d.u,olyan jo volt,a babo is aludt. Estere elfaradtam,a parom meg nez..mondtam neki,hogy hat en nem aludtam d.u ugy,mint o. Erre total kiakadt,hogy mért nem aludtam a filmnezes helyett? D nekem az is egy kikapcsolodas (vasaltm


2015. ápr. 25. 23:04
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Veletlenul elkuldtem befejezetlenul. Szoval epp vasalas kozben filmeztem. Nem segit a baba korul,se masban. D azt elvarja,h pontosan tudjam,hogy a farmerja melyik szekrenyben,melyik polcon van. Ezert is kaptam mar,m nem tudtam fejbol.
2015. ápr. 25. 23:09
 2/41 anonim ***** válasza:
75%

A párod ebből a szempontból totálisan alkalmatlan szülőnek.Egy szülő minden vágya hogy minél többet legyen a gyerekével, van egy munkatársam, ledolgozza a napi 10-11 órát, majd hazamegy este 6-ra, játszik a kisfiával 2 órát, majd nemsokára ő is megy aludni és kezdődik elölről.Ha nekem lenne egy kisbabám, rengeteget foglalkoznék, játszanék vele, dédelgetném.Ez így helyes.

Komolyan nem értem hogy hogy lehet valaki ennyire érzéketlen a saját vére iránt.

2015. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele?... állítsd kész tények elé. Vagy csak add a kezébe és menj el otthonról.
2015. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Szombaton es vasarnap nem dolgozik. Inkabb elmegy szombat reggel autot mosni,minthogy reggel velunk legyen,egyutt keljunk,kavezzunk. Nem reg atfordult a babank,elmondtam neki telefonban,mikor hazaert,ugy kellett mondanom,h na nem nezed meg? Azt is mondtam mar neki,h legyen tobbet itthon,m nem szeretnem,h az uj dolgokat,amit tanul a kicsink,mindenki lassa csak o ne. Erre az volt a valasza,h biztos mindenki jobban raer. Teljesen kiborul,ha azt merem mondani foglalkozzon vele tobbet. Mivel mar megismer a lanykam minket,igy jatszik vele napi 20percet kb. Ez az elso mikor hazaer,ezt alairom.
2015. ápr. 25. 23:37
 5/41 anonim ***** válasza:
80%

nem akar apává válni, feladni az eddigi életét, semmilyen változásra, érésre nem hajlandó, áldozatnak érzi, ha le kellene mondania valamit a gyermekéért, önző, az ilyen nem ud azonosulni a szerepével, nem tudja mekkora boldogság egy család, nem szenvedés, fáradalom és lemondás a lényege.


érzelmi intelligenciája zéró, valahol gyerek akar maradni, akinek anya megmondja hol a gatyája..


valszeg a női félnek kellene dominánsabbnak lennie, mert talán ezzel lenne egyensúly. amíg egércincogás, addig kényel,esen sokmindent meg fog engedni magának.

2015. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos kérdések merülnek fel ilyenkor: akarta ő a gyereket, milyen volt gyerekvállalás előtt, a kapcsolatotok változott-e, intimitás, romantika van-e stb.

A férjed nemcsak a gyerekhez áll hozzá kritikán aluli módon, hanem hozzád is, ilyen beszólásokat én egyszer sem tűrnék el a páromtól.

2015. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Mondtam mar azt is neki hogy az esti,alvas elotti tapot mert nem o adja neki oda,addig le birnek tusolni,vagy csak elmerulni a kadban. Erre a valasza az volt,h furodjek ak amikor o edz. Osztjam be az idom,es nem erti mert esik nehezemre megetetni.

A szexualis eletunk nem a legjobb,ezt bevallom,az en hibam,m mire este 10kor agybabujunk,hulla vagyok. D kb.ekkor vanacsak idonk ra. Ja,nem egy fiatalabb ferfirol van szo.

2015. ápr. 25. 23:48
 8/41 A kérdező kommentje:
Szoptatas mellett sikerult fogynom eddig 6kilot. Hat mert masert,cs h neki tetszek. Mert hat az edzoteremben sok jo not latni,megha nem is mondja. Mas szenvedelye nincs,csak az auto es edzes. Bar a lanya is az lenne. Egyebkent van meg egy gyereke,17eves.
2015. ápr. 25. 23:52
 9/41 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem tudsz változtatni ezen a dolgon, akkor meg kell tenned mindent, hogy a kislány a legkevésbé se érzékelje, hogy az apját ennyire hidegen hagyja. Idővel rá fog jönni, de mennél később, annál jobb. Nem tartom jó ötletnek, hogy ráerőltesd akaratán kívül a gyereket, mert sajnos rossz vége is lehet. Hallani olyan esetekről, amikor az apa nem bírja elviselni, ha sír a gyerek vagy nem vesz észre veszélyforrásokat és baj történik a picivel. Vannak szuper apukák és vannak olyanok is, mint a te párod, sőt még rosszabbak is. Próbálj megkérni mást, hogy segítsen. Nagyszülők, testvér, jó barátnő.. Ahogy nőni fog a kislány, könnyebb is lesz, de nehezebb is. Bármi történhet veled is, kell hogy legyen még valaki, akit ismer a gyerek, akire ráhagyhatod, akivel ismerni fogják egymást.
2015. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Én barátom 12 órás műszakban dolgozik még hétvégén is kell mennie. 2 nap munka 2 nap pihenő. Igaz ő csak nappalos mert náluk nincs éjszakai munka csak 8 órásban mert nem mindig kell teljes létszám a gyárba mivel nem megy ott minden gép egyszerre, ez így nekem is magas. Az én párom amikor reggel 6 ra megy és este fél 7 körül esik haza akkor kajál egyet, letusol, utána rögtön előkészíti a baba vizét is akkor fürdetünk, etetés, és ha 9 kor nem alszik be előbb mint a gyerek akkor ő is altatja el.

Persze neki is vannak olyan napjai amikor úgy esik haza hogy kettőig nem lát el, ezt én észreveszem rajta akkor egyből lefürdik, eszik valamit és ki is dőlt mint egy fa.

Amikor nagy ritkán 3 napot megy csak 8 órába akkor másabb a helyzet akkor van szabad délutánom mert akkor ő is kevésbé fáradtan esik haza, és ha nincs neki itthon konkrét dolga, pl favágás, vagy más egyéb akkor megy babázni én meg addig intézhetem a maradék dolgom, időnként el is mehetek itthonról ha akarok. Amikor pihenős napjaink maszekolni megy vagy épp ha jó az idő és a házunkon dolgozik valamit akkor is délután 1-2 óráig csinálja utána bejön és átveszi a babázást, de ha előre megbeszéljük hogy egyik délelőtt el kell mennem elintézni pár dolgot akkor ő vigyáz a gyerekre, sokszor ha minden jó úgy hív fel hogy nem kell sietnem haza, ha akarok elmehetek nézelődni vagy nézzek át valamelyik barátnőmhöz mert jól elvannak a picivel éppen. Ilyenkor ebédig haza sem megyek, a barátom tud főzni, alapvetőeket megcsinálja. Persze elején amikor még terhes voltam és még csak pár hónapos volt a baba akkor picit nehezebben állt rá ő erre a helyzetre akkor sokat lustizott, de beszéltem vele hogy nekem is jár némi pihenés mivel ő is tudta hogy éjszakánként is elég sokat voltam toppon és amikor látta már hogy amint leültem a kanapéra picit kifújni magam úgy ülve el is aludtam.


Persze a páromra elég szépen tudok hatni a szép nézésemmel, meg ugye ő mindig is vágyott rám meg a családi életre, mivel 15 éves korunk óta ismerjük egymást első szerelme vagyok, bár nem egy osztályba jártunk és sokszor nem is ismerkedtünk és csak 18 éves korunkba jöttünk össze. De néha nagyon tudtam hatni rá ezzel hogy éreztettem vele hogy már nem igazán akarom én ezt ami kettőnk közt van és akkor már elgondolkodik és veszi a lapot. Ha én elhagynám akkor a szíve szakadna meg, a pici miatt kitartana mert imádja a lányunkat és hihetetlen lelkes az apaság miatt, de tudnám hogy nem lenne így igazán boldog, és őt ismerve elég érzékeny ember, belebetegedne a magányba és egy idő után becsavarodna.

2015. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!