Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy ennyire hianyzo...

Normalis, hogy ennyire hianyzott a kisbabam?

Figyelt kérdés
Ket hete szuletett, egy szulinap alkalmabol, ma elmentunk ebedelni, ket orat voltunk kulon, addig az Anyukam vigyazott ra. Kb. remegtem, annyira hianyzott, csak rajta jart az eszem, kb. olyan volt, mikor a ferjemmel megismerkedtunk, es folyton csak vele akartam lenni. Normalis ez? Nem akarok bolond anyuka lenni! :)
2015. ápr. 26. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még a szülés utáni hormonok rádobnak az anyai öszötöneidre. Még nagyon pici a baba, szeirntem természetes ebben az állapotban amit érzel. :)

Jó babázást.

2015. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy még a hormonok miatt van ez, remélhetőleg majd csillapodik.

Szerencsére én sosem voltam ilyen, élvezem az egyedül töltött pillanataim, mert sajnos nagyon kevésszer adatik meg.

2015. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez a normális, hogy hiányzott. Én el sem mentem volna sehová, míg ekkora a babám.
2015. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
mondják,hogy egy anya elmegy otthonról akár csak egy félórára már örökké babáján jár az esze egész végig.hát én nem éreztem ezt :P itthon vagyok vele eleget,amikor van lehetőségem kis időre lejutni,ugy hogy nem kell cuccait pakolni,babakocsi stb. lazán megyek teljes szabadság,akkor én minden percet kiélvezek.ugyis tudom,hogy hazamegyek akkor folytatódik az éjjel-nappali körforgás és látom eleget.bár én e tekintetben olyan vok mint az apukák,azt várom már mikor nagyobb lesz,és beszél. :)
2015. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, szerintem a pontozgatas (foleg a lepontozas) ennel a kerdesnel nem helyenvalo, mert teljesen szubjektiv a dolog. Ezekszerint teljesen normalis, hogy igy ereztem, de ha epp nem igy tortent volna, akkor sincsen semmi baj, nem ettol leszek jo vagy rossz anya. Megnyugodtam, hazaertunk, semmi baj, remelem nem haragszik ram. :) (csak viccelek, nyilvan nem) A Nagyi szerint vegigaludta azt a par orat. :)
2015. ápr. 26. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
én először a 6 hetes kontroll miatt hagytam otthon a picit a férjemmel. már nagyon vártam, nah nem a vizsgálatot, hanem megbeszéltük hogy kicsit kapcsolódjak ki. elmentem fél8kor, kb 12-13ra értem volna haza. erre a buszra már könnyes szemmel szálltam fel, annyira hiányzott, meg lelkiismeret furdalásom volt....de mondtam magamnak, hogy muszáj dokihoz menni. el is intéztem és már 10kor otthon voltam :) semmi kedvem nem volt vásárolgatni csak haza akartam érni :) .
2015. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális:)

A Drágám 18 hetes múlt és még mindig ezt érzem. Vagyis érezném ha csak 2órára is másra bíznám:) Mert nem teszem:)

De lehet,hogy ez már beteges:) Én mindenhová viszem má magammal a cseppem:) Mikor 2 hetes volt akkor mi az anyósomra hagytuk, akkor még szoptattam így én is illetve mi is 2 órát voltunk el.

Abban a 2 órában nem tudtam másra gondolni csak a lányomra:) Alig vártam,hogy hazaérjünk:) Nem éreztem jól magam úgy,hogy nem volt ott velem..

Egyébként mondok én neked nem normális dolgot:)

Mikor leteszem a kicsit aludni este,miközben szusszanok én is egyet, az ő fotóit nézegetem a telefonomban vagy a gépen:) Na ez már lehet,hogy beteges:) :D

2015. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Má= már. :)
2015. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!