Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha egy gyerek 2 éves koráig nem hajlandó semmit enni, csak szopizik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

6 éves kora után már nem elég a fejlődéséhez az anyatej. Persze 1-2-3 hónap nem a világ vége, vannak olyan babák, akik késöbb fogadnak el más ízeket, de a 2 év az már régen rossz.

Vitaminhiány, alultápláltság, ezeknek a következményei, mint égen a csillag.

Mondd, hogy ez csak feltevés, és nincs ilyen.

2015. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, 6 hónapos
2015. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Emlékszel arra a halálesetre, ami Agárdon történt? Na ez következik be.
2015. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen, én is az agárdi esetet akartam írni. Ott is 90%-ban anyatejet kapott, ezért volt másfél évesen 4 kg.


Szóval a két éves kort nehezen érné meg a gyerek kizárólag anyatejen.

2015. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hajlandó? Kérdés, mennyire kínálják mással! Ha nem igazán, akkor az abszolút nem normális helyzet!
2015. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát gondolom elméleti a kérdés,mert addigra már igencsak éhes lenne csak tejen,tuti befalna szinte bármit amivel kínálnák. elméleti szinten,ha mégis lenne ilyen, a vérszegénység és a vitaminhiány biztos lenne. sajnos a tej nem fedezi kizárólagosan a vasat,meg vitaminokat a nagyobbaknak. vashiányos tuti lenne. valószínű kisebb súlyú is lenne a kortársainál. folyadékhiány nem tudom lenne-e,az talán elképzelhető,hogy teljesen igény szerintinél még lenne elég. meg persze a lemaradás az evéssel. később tanulna meg egyedül enni. sokkal később lenne neki minden bevezetve,hiába 2 éves akkor is az elejéről kéne kezdeni, almával stb. glutén,tojás stb ezeket mind akkor 2 éves korba kéne bevezetni is.
2015. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki pontozta le a válaszom? Szerinte nem hal éhen két évesen kizárólag anyatejen????? !!! Ki is próbálja?
2015. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet, hogy nem élne a kisgyermek.
2015. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. Fél éves korában el kell kezdeni a hozzátáplálást, pont azért, mert már nem elég a tej a fejlődéséhez.
2015. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!