Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van abban valami igazság hogy...

Van abban valami igazság hogy a lányok apukájukra hasonlítanak inkább a kisfiúk meg az anyjukra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külsőleg és habitusban is érdekel.
2015. ápr. 27. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, teljesen anyára hasonlítok, régebben volt, hogy a nővéremnek nézték.

A 2,5 éves lányom szintén teljesen olyan, mint én kicsiként, a viselkedése is hasonló.

2015. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Külsőre a lányom,és a fiam is kiköpött apja.A természetük inkább az enyém sajnos. :P
2015. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én orrtól fölfelé anyámra, orrtól lefelé apámra hasonlítok a fejemen. A kezeim teljesen anyai nagyanyámé. A nagyobbik lányom 2,5 éves koráig kiköpött apja volt. Most már egyre inkább kezd rám hasonlítani. A kicsi (másfél éves) tiszta apja. Természetileg most inkább rám hasonlítanak. Szerencsére az eszüket tőlem örökölték.
2015. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a fiam tiszta apja.. én nőként habitusra tiszta apám vagyok, külsőre vegyes, bátyám is külsőre inkább apa, habitusra inkább anya
2015. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk lánytestvérek, hugom inkább anyura hasonlít (külsőleg), én meg apura (külsőleg). A természetünk meg pont fordítottja.

Férjem és az öccse esetében is így van, egyikük kiköpött anyja, másik meg az apjára hasonlít.

A fiunk még kicsi, mikor pici volt, akkor tiszta apja volt, sokak szerint most is az, viszont azok akik engem ismernek régóta azt mondják látszom rajta én is.

2015. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A mieink külsőre teljesen. A lányunk viszont a természetét nem az apjától örökölte. Akkor nyugodtabb lenne az életem :)
2015. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A lányom totál az apja, kinézetre mindenképp, de belsőleg is jobban rá üt. De ismerek olyat, ahol 2 lány van, első inkább apukára, második inkább anyukára hasonlít.
2015. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2 fiam van és mindkettő annyira az apja, hogy jobban nem is lehetne.
2015. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy ilyen válaszok lesznek:) Mostanában rengeteg lány született az ismerőseim között, és kisbabának, meg 2 éves korig kiköpött apja külsőre mind egytől-egyig. Fiúk nincsenek az ismerősök között, na majd most nekünk, de akkor majd csak kiderül:)
2015. ápr. 27. 09:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Kb 12 éves koromig totálisan apámra hasonlítottam, azóta pedig anyám "sötétebb" (ő szőke, kék szemű, én barna hajú, barna szemű) mása vagyok.

A környezetemben 2 év alatt a kisfiúk teljesen úgy néznek ki mint az apjuk, de van olyan fiú-lány testvérpár is, akik kiköpött apjuk.

2015. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!