Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok? Kislányom...

Tapasztalatok? Kislányom mikor született megjegyezte az orvos milyen zöldes a magzatvíz, a zárójelentésre azt írták meconiumos magzatvíz. Volt valakinek ebből problémája a gyermekének?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Összeszedett egy fertőzést tőle. Picit tovább voltunk a kórházban mert antibiotikumot kapott. Be is sárgult miatta.

Szerintem ha már otthon vagytok akkor nem lesz baj. Nálunk már szülés után nap tudták hogy kezelni kell.

2015. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a magzatszurok a vízben: a baba bélsara. Ettől fertőzést kaphat a baba. Nálunk is azt mondták, hogy pici magzatszurok látható volt, amikor elfolyt a magzatvíz. Ezért a kitolásnál felhívták a szülőszobára a gyerekorvost is, aki a szülés után azonnal megvizsgálta a babát. Ha nem találnak semmit,akkor időben haza is mehettek. Nálunk nem volt gond. A lányom makk egészséges.
2015. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányommal épp azért indították a szülést, mert már meconiumos volt a vizem. De nem lett semmi baja! Most már 4,5 éves, egészséges nagylány.
2015. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor burkot repesztettek látták hogy már meconiumos a magzatvíz,szerencsére nem lett semmi gond belőle.
2015. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk miután elfojt a magzatvíz utána kakált be. Nálunk az is probléma volt, hogy beszippantotta tüdőre így születéskor nem sírt fel csak miután leszívták neki. 1 hétig volt intenzíven ahol kapta az antibiotikumot. Engem megijesztett a főorvos az intenzíven, mert azt mondta hogy ha belekakál az oxigénhiány következménye. Most 10 hónapos, teljesen egészséges egyébként, tapsol, integet, mozgása is rendben, remélem nem lesz baja de azért aggódok nagyon érte. De ahogy itt írták is sokan előttem, hogy minden rendbe a babájukkal, remélem nektek se lesz gond, de figyelni kell jobban az biztos.
2015. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, annyi még hogy én bár nemigazán volt indokolt de elhordtam 1 hónapos kora után dévény tornára, neurológiára. Picit feszes volt a nyaka, sokat volt ökölben a keze, nemigazán szeretett hason feküdni, de szépen kimozgatta azóta.
2015. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!