Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az valóban igaz hogy ha nem...

Az valóban igaz hogy ha nem egyfolytában pisil a baba (fiú) akkor fityma szűkülete van?

Figyelt kérdés

Valahol itt olvastam ezt.És épp ma fürcsi után pisilt a babám és kétrészletben pisilt.Vagyis pisilt egy keveset és kb.1-2 másodperc múlva meg a többit.Aggódjak?Megemlítsem a dokinknak kedden ha megyünk vagy ez normális?

3 és fél hós a babám.


2010. febr. 22. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Jézus, dehogyis! Nem tudom, ki írt ilyet, de hatalmas baromság!

Elvileg 6 hós korig nem is kell hozzányúlni a fiúk kukijához (mármint ami a bőr hátrahúzását illeti), de mi akkor kezdtük el, amikor 4 hós lett. Minden nap a fürcsinél egy kicsit jobban húzta hátra neki apuci a bőrt, és két hét alatt gyönyörűen hátracsúszott az egész.

Nyugi, ezzel még ráértek, és különben is, a pisilésnek semmi köze a fitymaszűkülethez!

2010. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért van eg ykis összefüggés, de nem úgy hogy 2 részletben pisil. Az a lényeg, hogy aránylag vastag sugárban jöjjön a pisi. Ha nagyon vékony sugárban pisil, az utalhat fitymaszűkületre. Nekem a védőnő mondta.
2010. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!