Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van az hogy a babáknak...

Hogy van az hogy a babáknak bizonyos dolgokat 6-7 hós kortól lehet adni viszont kapható olyan bébiétel ami tartalmazza ezeket és 4 hós kortól adható? Pl banán, málna, szilva

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

kivonják belőle az alergizáló dolgokat. pl. epret, málnát ugye csak 1,5-2 éves kortól ajánlott adni mert nagyon erősen allergizál a pici magjuk.

de az üvegest olyan technikával csinálják, hogy 100%-ben kivonják a magokat.


na meg vannak olyanok amik földrészenként változnak, ezért más a kor. pl. a banánt nálunk csak 8 hótól ajánlják (azt hiszem), de vannak országok ahol meg azzal kezdenek. náluk meg az alma van később..

szóval ne az üvegesekről lesd a kort, hanem a táblázatból nézzed és úgy vegyed ;)

2015. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a hozzataplalasi tablazat minden orszagban mas, mig a bebieteleket hordjak egyik orszagbol a masikba
2015. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ötletszegények a gyártók.

mert ugye lmár mindenki tud otthon adni, muszáj akár marakiját is beletenni...ln nem bízom benne a magok miatt, stb pl a zöldborsófőzelékük sem paszírozott

2015. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*almát mindenki tud adni próbálják szinesíteni a termékeiket
2015. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első gyerekemnél én is belebonyolódtam ebbe, nem értettem hogy hogy lehet hogy zöldborsó főzelék 4 hós kortól adható az üveg szerint, a táblázat szerint meg jóval később, stb...

De ahogy előttem is írják, az apró gyümölcsből kivonják a magját, a borsónak csak a belseje kerül a főzelékbe, a héja ami puffaszt nem. Banánt meg ha más gyümölccsel kevernek nem olyan tömör így talán nem okoz székrekedést.

2015. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

érdekes babám mégi spuffad a zöldborsójuktúl


ls ha már a cégek a nagy szemem cseresznyéből, meggyből sem tudják kiválogatni a magokat a kisebb aprószemesekben garantált hogy van allergizáló mag és nem hibaszázalék nélkül dogoznak

a banánosból meg pláne kétlem hogy a magokat kiszednék

2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!