Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos babátok naponta...

Nyolc hónapos babátok naponta hányszor kap enni, milyen mennyiségeket eszik?

Figyelt kérdés
Éjjel 1-2 óránként felébred szopizni az utóbbi napokban, okozhatja ezt, hogy túl keveset eszik napközben?
2015. ápr. 28. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
enyémnél is ez van (most 9 hos) ezért irattam tapszert (anyatejes) hogy esete potolok h jobban aludjon de nem alszik jobban... nem tudom mi okozhatja de az en lanyom kb 6 honapos kora ota legalabb ketszer-haromszor kel ejjel..amuy reggelire szopizik, 9.30 korul eszik 160 ml gyümit atlagosan, ebedre 180 ml korul zoldseget husival, 16.00 szopi, 18.00 tejpep - 180 ml korul, majd elalvas elott szopi es melle 100 ml tapszrer..de ami azt illei a lanyom max 100 grammot hizik egy honapba, de egyszeruen nem birok tobb kajat bele diktalni
2015. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogzas, vagy a mozgasfejlodes miatt ebrednek ejszaka ujra gyakran, nem az ehseg miatt. Ha most raszoktatod az ejjeli szopira, akkor lehet hogy egy ev mulva is kelni fogtok ejszaka tobbszor, ugyhogy gondold at, hogy hosszu tavon hogy szeretned kialakitani a napirendet. Amugy 5 szor eszik, reggel szopi, 10kor 200g gyumi, 14kor 200g fozelek, 18kor 200g tejpep, 22kor 200ml tapszer. Tokeletesen alszik, a foga miatt most neha ebred, de 1 perc ringatas utan visszaalszik.
2015. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még csak 2 hét múlva lesz 8 hónapos,de gondolom írhatok :-) 5 x szokott enni egy nap. reggel 8kor 180-230 között tejet,általában 2 decit. 10kor tízóraizik,változó,hogy mennyi tejet ilyen 130-al már megelégszik,ha nincs annyi kap utána vagy tápszert/lefejt tejet/tejpépet/gyümölcsöt. 1kor ebédel, szép nagy adag főzelék hússal kevés tej (pár tíz ml csak) 4-5 kor uzsonna,attól függ meddig alszik, ez tej utána gyümölcs. 8 körül vacsora, 2és fél deci tej (néha egy kis része tápszer) nem bíztos,hogy azért kel mert éhes, lehet,hogy a foga feszíti atz ínyt,viszket neki aztán felkel. vagy nem veri be a fejét az ágytámlába? nekem mindig felmászott és bevágta,a rácsvédő mögé betuszkoltam egy kispárnát,így nem üti be,azóta tök jól alszik. mennyit vacsorázik?
2015. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én fiam 4-5x eszik. 3-4 napja nem kel éjjel, így az éjszakai etetés elmaradt. így:

-7-fél8kor kel, 8 körül 240ml tápszer

-10körül tízóraizik valamit, tegnap egy fél banánt, ma egy kis szelet kenyér belsejét sajttal

-12-13körül 240ml zöldséget, tegnap répafőzeléket kapott tejfölösen, pici kenyérrel

-16-17 körül uzsonnázik hasonlót mint ebédre

-19-20között vacsira 240ml tápszer.

2015. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!