Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen gyakran sterilizálto...

Ti milyen gyakran sterilizáltok? és hogyan? és hány hónapos a picurkátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

most 9 hónapos, de minden reggel sterilizálok neki, mikrós sterilizátorunk van.

De amíg nagyon pici volt, kb. 4-5 hós koráig naponta többször, minden étkezés előtt sterilizáltam a cumisüvegeket.

2015. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos.

Az első 2 hónapban minden evés után sterilizáltam, aztán 6 hós koráig már csak napi egyszer, reggelente, most már csak elmosogatom a cumisüvegjét.

2015. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos. mikrós sterilizálót használót, 6 üveg/mellszívó palack belefér, és 5 perc laatt megvan. így minden használat után szoktam,összegyüjtöm,hogy tele legyen a doboz. egy nap 2-3 szokott lenni,ugye mellszívó palackok,cumisüvegek,teás itatópoharak
2015. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki sokat sterilizál, annak sokat kell cserélgetni a cumikat, vagy más szilikonos dolgokat. A sterilizálástól hajszálrepedések lesznek és több baci telepszik meg benne rövidebb idő alatt. Tehát többet ártasz vele...
2015. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél kb 10 hónapos koráig, még a kiskanalat is, amivel etettem, ez nem vicc! :)

A második kislányomnál 5 hónapos kora körül kellett pótlás, egy hónapig sterilizáltam minden etetés előtt. Most 6 hónapos múlt, mivel úgyis mindent a szájába vesz már, nem sterilizálok, csak elmosok mindent alaposan. Hozzátáplálást is 5 hónaposan kezdtem, se a tálkát, se a kanalat nem sterilizálom, a játékait sem, a cumiját sem, a zokniját sem, amiket a szájába vesz, mi értelme lenne akkor a cumisüveg sterilizálásának.

2015. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!