Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol csepp kinel vallt be?...

Infacol csepp kinel vallt be? Es ha sokat szopizik a baba is mindig adjam be elotte neki? Mivel azvan rairva minden etetes elott.

Figyelt kérdés

#hasfájás #infacol csepp
2015. ápr. 30. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk az espumisan vált be. ugyanaz a hatóanyag, de az infacoltól ugyanúgy sírt, espumisantól meg pukizott sokat és megkönnyebbült. egyébként igen, minden szopi előtt v után. előtte azért jobb, m akkor nem marad az íze a szájában. én 2,5 óránként etettem és adtam
2015. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekem közül 2-nél használtam az Infacolt, mindig segített. Én jókat tudok mondani róla, 3-ból 2 gyerekemnél segített. Szerintem ez jó arány.

Középső lányom volt extra hasfájós, neki sem az Infacol, sem az Espumisan nem segített. Az egyetlen ami hatott neki néha, az az volt, amit az orvos írt fel receptre, ha jól emlékszem Papaverines oldat a neve, csak sokan nem szeretik, mert mák van benne, de én rákérdeztem anno a gyógyszerésznél és mondta, hogy ez nem árt a babáknak. Na, ez az egy segített a középső gyerkőcömnél.

Sokan használják a Colief cseppet, bár nekem azt mondta a védőnőm, hogy a körzetében sokan megvették, de nem használt a babánál, plusz méregdrága.

Amúgy igen, minden etetés előtt adj a babádnak az Infacolból.

2015. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél az Infacol segített, a másodiknál kipróbáltam az angol vizet is (vaterán lehet kapni, nem a babulin) az is nagyon jó volt.

Nem tudom, milyen időközönként szoptatsz és hogy eszik-e egyáltalán akkor rendesen... Kisfiam eleinte 2 óránként evett tápszert, minden etetés előtt adtam neki.

2015. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én picim is sokat szopizik, eleinte még többet, akár óránként, gondolom ti is így vagytok valahogy. Én akkor szoktam adni neki, amikor többet evett. Úgy is használ. Három óránál gyakrabban nem adtam neki. Pedig annál gyakrabban evett és bevált. :) Viszont mi az íze miatt tértünk át az Espumisanra, mert az Infacoltól nagyon sírt szegény, majd 3 hónaposan már elfogadta, de eleinte csak az Espumisan íze tetszett, mert az édeskés, banános, emez olyan gyógyszeres ízű.
2015. máj. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 gyerkőc,mind a háromnál az espumisan vált be!
2015. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!