Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tudott felmászni...

Mennyi idősen tudott felmászni a nagy csúszdára a gyerkőcöd?

Figyelt kérdés
[link] - ilyenre gondolok!
2015. ápr. 30. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Önállóan segítség nélkül
2015. ápr. 30. 15:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Júniusban lesz 3 éves a fiam, kb. 1,5 hónapja tud biztonsággal felmászni.
2015. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most két éves a kisfiam. Tavaly már nyáron már próbálkozott, de félúton általában igényelte a segítségem. Most pár hete kezdtünk újra játszóterezni, és úgy mászik fel, mint a villám. Szerintem korábban is ment volna, télen sokat jártunk játszóházakba, ott rengeteget ügyesedett.
2015. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azthittem meg későn is kezdte a kislányom! Ő 18 hónapos. De rendesen váltott lábbal felmegy!
2015. ápr. 30. 15:39
 5/7 sandrachnologic ***** válasza:
2 évesen, de akkor meg ott álltam mögötte, nem tartottam, csak ott voltam. Tavaly nyáron 3 volt, mar siman egyedul ia odaengedtem 😊
2015. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam 18 hónaposan mászott fel először segítség nélkül a nagycsúszdára, igaz kicsit magasabb az átlagnál (2 évesnek szokták nézni).
2015. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlónk van itthon, csak szélesebb a létra. Azon olyan 16 hónaposan már felmászott egyedül. Egyébként nem csodagyerek, még csak nem is ügyesebb a többieknél, sőt. Épp ellenkezőleg, alapjáraton olyan kis esetlen. De a felmászás valahogy korán ment neki. :)
2015. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!