Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennél, ha gyereked 14...

Mit tennél, ha gyereked 14 hósan nem akarna enni, állandóan csak szopizni akarna?

Figyelt kérdés
Légyszi ne azt irjátok,hogy ilyen nincs,biztos nem kinálom meg minden nap,5 hósan kezdtem el a hozzátáplálst,ugy,ahogy meg van irva.Semmi pépes ételt nem akart a szájába venni,becsukta a száját,vagy kiköpte.Most ott tartunk,hogy egy a banán végét hajlandó megenni,vagy két falat kalácsot,de aztán addig üti a mellemet,amig nem adok neki.A kérdés az,hogyha tényleg nem enne a gyereked,pedig te tényleg mindent megtennél,milyen orvoshoz fordulnál,vagy mit tennél?Nagyon el vagyok keseredve,éjjel csak forgolódok.
2015. máj. 1. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
tehát 5 hós kora óta nem fogad el semmi pépest? vagy ez csak most van? Darabos rendes főtt ételt?
2015. máj. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem semmit.mondom néha egy kis banánt vagy kalácsot.de semmi mást.se darabosat se semmit
2015. máj. 1. 08:38
 3/10 A kérdező kommentje:
ja gyerekorvosnál persze voltunk annyit mondanak hogy háát nehéz 2 év áll Önök elött....
2015. máj. 1. 08:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Foga van?Tudd pohárból inni?Lehet h rágcsálni szeretne pl alma, sárgarépa hogy az ínyét dörzsölje.Bnőm kisfia se ette pépesen de egy óra alatt elrágott egy száll répát aztán amikor elől már nem feszült a foga evett mindent.

Téged zavar hogy szopik?Megterhelő?Ha nem akkor próbálkozz de ne görcsölj rajta.Ha igen próbáld leválasztani, de lehet meg kellene vizsgáltatni(nem háziorvossal) hogy nem e van vmi gond.

2015. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem rágcsál semmit,ha a kezébe adok egy répát vagy kölesgolyót eldobja.Nem zavar annyira hogy szopizik,bár éjjel még 2 3szor kel és a kialvatlanság miatt legyengült az immunrendszerem.A baj az,hogy télen megyek vissza dolgozni,és akkor nagy bajban leszünk,ha csak szopizni akar.Azért kéne most leszoktatni.Félek hogy sulyos vitaminhiánya lesz evés nélkül.Voltunk már logopédusnál is (háziorvos küldött)semmit nem tudott segiteni.Döbbenet.Senki nem tud rajtunk segiteni,hogy mi lehet ennek az oka.Nem alultáplált,inkább kövér,mert sok a tejem.
2015. máj. 1. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed a vitaminhiány miatt.Bocs,jól értettem,logopédus?
2015. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen én se értettem miért logopédus.....Amugy kap vitaminpótlást az szerinted nem elég?
2015. máj. 1. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,a vitaminpótlás jobb,mint a semmi.De csak meg kéne barátkoznia az ételekkel,nyilván te is tudod.És ha együtt esztek,nem akar utánozni?
2015. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem akar utánozni.És milyen orvossal kéne megvizsgáltatni?
2015. máj. 4. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Fül-orr gégész,babapszichológussal.Ha nem szervi gondja van az utóbbi kideríti.
2015. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!