Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, csak az én gyerekem...

Anyukák, csak az én gyerekem ilyen, vagy a tiétek is?

Figyelt kérdés
1 éves és ordit(vagyis inkább visit)ha:levágják a haját,ha megmossuk a haját,ha beadjuk neki a d vitamint,ha megszáritjuk a haját,ha narancsos nurofent akarunk a szájába nyomni(ami ugye nem rossz izü)ha orrát szivjuk(már vagy 10 szerre beteg de még mindig mint a fába szorult ugy ordit)ha autósülésbe ültetjük,ha levágjuk a körmét.....és még sorolhatnám...Szó szerint két felnöttnek kell lefogni,hogy pl.beadhassuk a szájába a nurofent.ez csak nálunk van igy?
2015. máj. 1. 09:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
27%

Te honnan gondolod, hogy a nurofennek nem rossz az íze? Attól, hogy neked izlik, a gyerekednek nem. EZt értsd meg.

Èrtsd meg, hogy a körömvágás a hajvágás, és a többi dolog rossz dolog neki.

Nem kell vele egyett érteni, de meg kell értened.


Mielött valamit csináltok, mond el neki: most megmosakszunk és utánna levágom a körmödet.

2015. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
ok ok.én csak arra voltam kiváncsi hogy másnak is ilyen e a gyereke hogy eröszakkal kell vele mindent csinálni.
2015. máj. 1. 09:31
 3/45 anonim ***** válasza:
47%
Azért ordít, mert erőszakkal csináltok vele mindent. A módszereteken kell változtatni.
2015. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
49%
pont ezt akartam írni amit a 3as. az hogy lefogjátok attól csak nagyobb "traumaként" éli meg. az én fiam sem hagyja mindig hogy levágjam a körmét. jó nem ordít, de kapálózik, feszeng, hát akkor hagyom. nem egyszer volt egy csak az egyik kezén volt kicsi a körme. másnap meg simán ül az ölembe és befejezem a körömvágást. amit nem muszáj azt ne erőltesd. vagy próbáld a körmét vágni mikor alszik.
2015. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az a baj, hogy közlöd vele, hogy levágod a körmét és a köv. pillanatban már fogod is le két emberrel és vágod neki. Naná, h megijed és tiltakozik. képzeld csak el, ha most neked valaki azt mondaná, kiveszik a vakbeled, mert az jó, szükséges és már kötöznének is le. Nem lennél halálra rémülve? Nem lenne jobb ha, valaki időben elmondaná neked, mi fog történni és lenne rá időd felkészülni?
2015. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen is utáltam ha vágták a körmömet,mosták a hajamat stb. ezeket utálják és kész.próbáld ne olyan erőszak jellegűnek beállítani. pl. ha megeszi a nurofent,mentek utána játszani :-)
2015. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
28%
A 4-esnek jó a módszere, ezt lehetne követni!
2015. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
jaj hát ezeken már rég túlvagyunk figyelemelterelés majd holnap...a körömvágást kiragadtátok!az a legkevesebb azt általában hagyom mert nem fontos de a lázcsillapitó és az orrszivás??azt hogy halasztod el?ha fél óra mulva próbálom ugyanez van megint le kell fogni!
2015. máj. 1. 10:05
 9/45 anonim ***** válasza:

Na ezt figyeld:

2,5 éves fiam: ő sem ordít, hanem valahogy torokból visít, ha:

- zuhanyzik

- mossuk a haját

- bekenjük a kezét (allergiás volt)

- vágom a körmét

- vágom a haját

- szirupot akarok neki beadni

- szívjuk az orrát (bár mostanában nem volt taknyos)

- bemegyünk vele orvoshoz (pedig már rég nem kapott szurit)

- ja igen, meg az autós ülés, ha nem akarja


A gyerekorvos csak lesett, hogy milyen visítós, földön fekvős műsort ad elő a gyereke. Hiába beszélgetek vele erről napokig, h mi lesz, nem használ... látszólag megérti előtte, de ha oda kerül a sor, visít. Az orvos azt mondta, majd kinövi.

2015. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Ja 13 hósnak elmagyarázni hogy most beadom a nurofent és megérti?Nektek nagyon okos gyerekeitek vannak!5-ös!Mindig ugy kezdem,hogy "babám,most anya kiszivja az orrod,hogy kapjál levegöt"utána kicsit hagyom,nem rontok ész nélkül neki!Azért nem tudjátok ezt elképzelni már látom,mert nektek nem ilyen a gyereketek!
2015. máj. 1. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!