Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Kisfiam most lesz 8 hónapos, napközben nehezen alszik el, bármit teszek, nem jó neki, kb. fél, 1 óra kell, mire álomba merül, addig hisztizik, ordít, az esti alvással nincs gond. Mit tegyek?

miért csinálja ezt?mikor tudom hogy álmos...

2007. nov. 2. 15:15  Privát üzenet  

A válaszok

Nem lehet, hogy jön a foga?

Egy kicsi sok ok miatt sírhat. Nem lehet, hogy fél, magányos, stb?

Szerintem jó megoldás lehet, ha veszel egy hordozókendőt, abba teszed bele, és úgy végzed a mindennapos dolgaidat. Így veled van, érez téged, ez megnyugtja, és tudod végezni a dolgodat is.

Vagy játsz le neki megnyugtató zenéket.

A sírásnak mindig oka van. Rá kell, hogy gyere! De ez idő kérdése.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2007. nov. 2. 17:37 Privát üzenet
Ahogy nő a gyerek,nő az ébrenléti időszak is náluk.Kb 8 hónaposak voltak az enyémek is mikor kezdtem a délelőtti alvást egy fél órával kitolni,10 hónapos koruktól márcsak ebéd után tettem le őket,akkor aludtak két órát,utánna estig bírták.nemtudom végig alussza e az éjszakát,reggel mikor kel,és mikor akarod letenni napközbe.Lehet,hogy tényleg nem álmos ő még.próbáld meg később letenni.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2007. nov. 4. 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a gond? Miért nem alszik itthon?
Nagy gond, ha nem járunk babaúszásra?
Ha napközben ilyen jót alszik, éjszaka mi a gond?
Éjjel mindig hortyog, horkan, mintha el lenne dugulva, de nem az orra, hanem bejjebb. De kap levegőt az orrán, mert a szopizással nincs gond. És napközben sosem hallom, csak...
Miota megszültem gyesen vagyok. Előtte dolgoztam 10honapot egy helyen. Onnan nem rugtak ki, nem léptem ki. viszont most találtam más munkát, csak alkalmi, havi 15nap. Az előző...
Milyen cipőt vesztek gyermeketeknek őszre-télire? Az gond, ha 1 cm-vel nagyobb a lábára a lábbeli?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!