Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam most lesz 8 hónapos,...

Kisfiam most lesz 8 hónapos, napközben nehezen alszik el, bármit teszek, nem jó neki, kb. fél, 1 óra kell, mire álomba merül, addig hisztizik, ordít, az esti alvással nincs gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
miért csinálja ezt?mikor tudom hogy álmos...
2007. nov. 2. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy jön a foga?

Egy kicsi sok ok miatt sírhat. Nem lehet, hogy fél, magányos, stb?

Szerintem jó megoldás lehet, ha veszel egy hordozókendőt, abba teszed bele, és úgy végzed a mindennapos dolgaidat. Így veled van, érez téged, ez megnyugtja, és tudod végezni a dolgodat is.

Vagy játsz le neki megnyugtató zenéket.

A sírásnak mindig oka van. Rá kell, hogy gyere! De ez idő kérdése.

2007. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nő a gyerek,nő az ébrenléti időszak is náluk.Kb 8 hónaposak voltak az enyémek is mikor kezdtem a délelőtti alvást egy fél órával kitolni,10 hónapos koruktól márcsak ebéd után tettem le őket,akkor aludtak két órát,utánna estig bírták.nemtudom végig alussza e az éjszakát,reggel mikor kel,és mikor akarod letenni napközbe.Lehet,hogy tényleg nem álmos ő még.próbáld meg később letenni.
2007. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!