Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukáinál...

Anyatejes babák anyukáinál van olyan baba, aki 3, illetve 4 óránként evett nappal akkor, amikor az már előírás lett volna? Kb 6 hóig 3 óránként, utána lassan 4 óránként?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon óramű volt/van a babám :$ Ő csinált nekünk napirendet, nem mi neki... Éjjel eleinte 2x evett, kb 6 hetes korától már csak 1x, 8-9 hetes kora óta pedig magától átalussza az éjszakát. Mázlink van. Most 11 hónapos, ha nem akkor etetem, amikor szokott, max 5 perc késéssel, jön a hanghatás :) Asszem pontos felnőtt lesz :D
2010. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos koráig evett 3 óránként, utána 4 óránként. Ő alakította így, illetve ha "igényszerint" szoptatom, akkor kb 6 óránként evett volna :)
2010. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt mondják 3hónapos babát lehet szoktatni a 4órához,de nem kötelezö!igény szerint szoptass és majd szépen kialakul!Ha nem igényli 3óra múlva akkor hagyd,ne eröltesd rá!Nálunk a csajszi 6hónapos de szinte még mindig 3óránként eszik van,h egyszer-egyszer becsúszik a 4óra,de nem az a jellemzöbb!neki ilyen az igénye...
2010. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!