Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes kisfiam lábacskéja...

4hetes kisfiam lábacskéja remegni szokott. A védőnő szerint ionhiányra utalhat. Hétfőn megyünk dokihoz, remélem nincs nagy baj. Ugye ez nem komoly gond?

Figyelt kérdés
van valakinek ugyan ilyen tünete?
2008. aug. 29. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem akkor szokott neki ha lpl pelusozom át és emelgeti,sztem csak azért van,mert még nem elég erős és ha sokáig tartja beremeg neki..mint ha mi is pl tornázunk és nem bírjuk úgy.Én nem hiszek a védőnőknek,sztem kérdezd a dokit inkább.7hetes baba mamája
2008. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális:-)Szerintem abszolut nincs okod aggódni, minden babának remeg a lába, keze, szája.

Egy cikket most kaptam hírlevélben, az is ezt írja: -)

2008. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj :) 7 hetes babámnak is szokott remegni keze - lába - szája - feje. Ez teljesen normális.
2008. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!