Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27 honapos lanyom meg mindig...

27 honapos lanyom meg mindig cumisuveg bol issza a tejet - ébredés kor es az altatás nal - délben es este - hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
Születésénél fogva nagy avent cumisuveg mást nem fogad el
2015. máj. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sehogy, miért kell leszoktatni? Az én nagyobbik fiam 3 éves, este kap tejet lefekvés előtt, mondjuk szerintem már szinte bele se iszik, de csak cumisból kéri. Napközben pohárból iszik, vagy ha megyünk valahova, akkor kulacsból, engem abszolút nem zavar, hogy este a tejhez a cumist kéri. A kisebbikem 21 hós, ugyanez a helyzet, őt se szeretném leszoktatni. Ahogy a nagy már nem kéri a tejet igazából este se (szerintem csak azért mondja néha, hogy adjak, mert a picinél van cumisüveg, és ami a picinek van, az neki is kell), majd a kicsi se fogja, meg a tiéd se, és akkor a cumisüveg is mehet a szekrénybe vagy a kukába.
2015. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az unokaöcsém 6 éves koráig cumisüvegből ivott. Nem lett tőle semmi baja.
2015. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

itatópohár? az egész piciknek való puha csőrűvel kezdve,és úgy haladni a pohár felé,ahogy szokja. mamnak van ilyen jó kis sorozata

[link]

ennek szilikon a csőre,olyan érzésre mint egy cumi

aztán jön a puha csőrű,aztán a kemény.

ha viszont nem fogadja el csak és kizárólag az eventjét,akkor nem tudsz mit csinálni.

2015. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A 3 éves fiam is reggel, este cumisüvegből issza a tejet. Majd elhagyja, ha megunja. Én nem veszem el tőle, semmi baja nem lesz tőle.
2015. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
4-es vagyok. Amúgy napközben pohárból vagy üvegből iszik, csak reggel-este kell a cumisüveg.
2015. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. Kisfiam 4 éves koráig cumisüvegből itta reggel a kakaót/tejet. Ez amolyan rituálé volt neki. Napközben természetesen a többi innivalót már pohárból itta. Aztán mi akkor már elvettük tőle, próbáltuk rászoktatni, hogy azt is pohárból igya. De így viszont már nem nagyon kell neki. Amúgy semmi baja nem lesz a fogainak sem. Az én kisfiamnak is teljesen szépek, szuvasodás mentesek a mai napig is, pedig már elmúlt 5 éves.
2015. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
napközben ő is pohárból itatósból mindenből iszik, de reggel kelésnél és altatásnál mindig csak az avent a jó. rendben akkor hagyom :) majd megunja .köszönöm
2015. máj. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!