Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kislányom, mibe...

4 hónapos a kislányom, mibe öltöztessem sétához?

Figyelt kérdés
Ma már voltunk kint, de ordított, így háromnegyed óra után visszajöttünk a lakásba. Lehet túlöltöztettem. 28fok volt kint, kicsit lengedezett a szél, de csak ici picit. Hosszúujjú body és egy pántos rugdalózó volt rajta + takaró. Nem akarom hogy megfázzon, de azt se hogy melege legyen. Ti mit adtok a gyerkőcre? és hány hónapos?
2015. máj. 6. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövidujjú bodyt és egy rövidnadrágot adnék rá egy bokazoknival. Persze, hogy melege volt szegénynek, olyan fülledt idő van ma.
2015. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a takaró biztosan túlzás volt :-) az meg,hogy hosszú vagy rövid ujjú kell az befolyásolja hová mész. napra,árnyékos helyre. a kantáros rugi is jó vagy nadrág :-)
2015. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ordított ilyen cuccban. Takaró borzasztó túlzás. Body plusz vékony nadrág, bokazoknival, ezt adnám rá. Vinnék vékony takaró vagy pelenkát és hűvösebb helyen betakarnám.
2015. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Én pindurom ma egy szál pelusban, és ujjatlan szoknyában hancúrozott a babakocsiban. A zokni két percet volt a lábán :)
2015. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló! És mennyi idős?
2015. máj. 6. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőn póló és 3/4-es leggings volt, a kicsin nyári sapi. 3 éves a nagy, a kicsi 10 hónapos. Szegény baba, ne öltöztesd így be, gondolom rajtad se volt hosszú ujjú és kabát (ami neki a takaró).
2015. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hű, 4-es, amit Te írtál az nekem már a másik véglet, akkor Te mibe öltözteted júliusban a 40 fokban? :O


Az én babámon vékony hosszú ujjú body és vékony hosszúnadrág volt ma. Amikor elaludt így is ki volt pirosodva, szerintem kicsit melege volt. Főleg a takaró a sok abban amit írtál, ha elalszik ilyenkor esetleg egy textilpelussal szoktam betakarni..

2015. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es voltam... 4 hónapos és fogalmam sincs, hogy mi lesz a 40 fokban... Kap valami jégakus szkafandert... :) Mondjuk a nyári 40 fok annyiban jobb, hogy ott van idő hozzászokni a meleghez. Nem úgy mint most, hogy egyik nap 13 fok van, 2 nap múlva meg 30...
2015. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!