Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas alatt ehetek gyrost?...

Szoptatas alatt ehetek gyrost? TUdom hogy huvelyeseket fuszereseket nem lehet enni de ugymegennem a gyrost nemtudom azt szabad e?!

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ertse mar meg vegre mindenki, hogy szoptatas alatt barmit lehet enni, aztan ha egyszer valami gondot okoz a babanal, akkor azt legkozelebb kerulje. Ennyi.
2015. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ehetsz, amit a babád nem bír. Ezt meg majd kitapasztalod. Az én fiamnak abszolut nem volt baja, ha hüvelyeseket ettem, de a karfiol "kicsinálta". 2 napig szenvedett utána.

Nyugodtan egyél gyrost, csak ne legyen csípős.

2015. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz! :)
2015. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak semmi baja se a fűszerestől,se a k betűsektől. Egyetlen dolog van,ami megkínozza,az a zöldbab. Kár,mert imádom:D
2015. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ettem,csak csípős nélkül. de amúgy is anélkül szoktam
2015. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!