Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etetitek a babátokat?

Hogyan etetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mibe teszitek vagy kézben?Elkezdtük a hozzátáplálást szeret mindent.Van pihenőszéke eddig abban oldottuk meg az evést de abban már fel tud ülni és nem akar úgy enni mert ez új élvezetet nnyújt hogüldögüldögél.De csak ott tud felülni máshol még nem megy neki.Van állítható etetőszékünk de abban meg én látom hogy nem kényelmes még neki.Ha cumisüvegbol eszik nincs gond mert elfektetem a kezemben de a kanállal elég bajos.Ti hogy oldjátok meg?
2015. máj. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

én van, hogy ölembe ültetem fél karral tartom és leogom az egyik kezét, másik keze a hátam mögött a hónom alatt átívelve


de inkább lefektetem úgy legalább nem folyik ki a szájából visza

2015. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem ült stabilan, addig az ölembe ültettem, bal kézzel fogtam, jobb kézzel etettem.

Van, aki hordozóba teszi, de azt nem mertem, féltem, hogy megfullad.

2015. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!!! 😀
2015. máj. 7. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
én az autós hordozójába teszem. eleinte csak beleültettem, de már 2-3 hónapja próbált felülni, meg forgolódni...stb, tehát már be is kötöm. már lassan egy hónapja ül egyedül, tehát veszünk neki egy etetőszéket...de eddig nagyon jó volt a hordozó, igaz minden nap/minden etetés után takarítottam :)
2015. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offert, de a hordozoban mitol fulladna meg?


Az enyemet nem lehet egyszeruen sehogy etetni, csak fekve. Olemben nincs el, rugdos, kapalozik, nincs nyugton. Csak fekve tudom etetnu, mert meg nem ul.

2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első kislányomat hordozóban etettem (a foggantyúját 3 állásba lehetett tenni, és az egyik amolyan lábféleként szolgált, így inkább ülő helyzetben volt, nem feküdt), mivel hypotón babaként nem volt tartása, nem tudtam megfogni stabilan fél kézzel.

A második kislányomat ölbe ültetve, hátát nekem döntve, kicsit féloldalasan. Arra kell csak figyelnem, nehogy kikalimpálja a kanalat a kezemből. :)

2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. én sem értem mért fulladna meg a hordozóba, de kb fél órája ezen gondolkodok. szinte ül benne. de lehet van tapasztalata neki vagy ismerősei között. nekünk is volt hogy kicsit fulladozott/nyelt félre, 1-2 hete eszi a darabosat, de hamar kikötöttem és felültettem rendesen.
2015. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az autós hordozó kilőve mert abban is fel tud ülni plusz olyan melege van benne hogy szakadna róla a víz!!! 😀
2015. máj. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!