Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerul havonta a...

Mennyibe kerul havonta a jominosegu pelus a babak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős a baba és kinek mit jelent a jó minőség.


Ha újszülött és pl papmperst veszel, az lesz 10 ezer 1 hónapra.


Én gazdaságos pelust használok születése óta 100db és 3600ft. Szerintem semmivel sem jobb, mint a márkás pelus.

2015. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek a Pampers több is lesz, mint 10 ezer, friss tapasztalat alapján mondom, inkább 15. Szerintem annál jobb minőség nem kell.
2015. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pampers pelenkát használok 21 hónapja. Premium care es a simat is szoktam venni, amelyik eppen akciós. 15 ezer alatt meg nem ált meg + popsikrém 4e es pampers törlőkendő ez is kb 4e.
2015. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor vmit elszúrtok. Pampers Premium Care pelust használunk a lányom születése óta, a Brendonból rendelem neki és 7000-re jött ki átlagolva 1 cs. pelus. 3 csomag ment el 2 hónap alatt.

Most jön ki 10.000 fölött, hogy a Premium Care Pants-t használjuk. Így Libero Up&go megy nappal, éjjelre a pampers pants.

2015. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azert kerdeztem, mert moshatot szeretnek venni es erdekelt mennyire eri meg. Egy jo adag kijonne 30 ezerbol, ami kethavi pelus ara. Azert az sztem megeri. Jo minosegu lenne angliabol.
2015. máj. 7. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyian dicsérik a Pamperst, de nekem valahogy nagyon nem jött be pedig többször is próbáltam. Ami nekünk bevált az a Rossmannos babydreamos pelust, most a pirosan (4es) használjuk az 2200 körül van, gondolom a kisebb is hasonló árú. A Pamperssel nemkem konkrétan az volt a bajom, hogy szinte semmit nem rugózik az a ragacsos része. Amit még használtunk az a Happy pelenka az is jó áron van. Én moshatóval nem bajlódnék.
2015. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az AMERIKAI gumisderekú pelenkánál egyik sem jobb.

Mindent próbáltam már így van összehasonlítási alapom.

Egyébként prémium minőségű és egyáltalán nem drága.2000-2500ft körül van 50db.

Amíg pici addig ne moshatót tegyél rá mert nagyon hamar kipirosodik a pisi-kakitól a bőre.

2015. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!