Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit vesztek pár hónapos...

Ti mit vesztek pár hónapos babátok névnapjára, születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ünneplitek?
2015. máj. 8. 02:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Nevnapot nem ünneplünk soha, felnőttnek se, pár hónapos babának pedig nem lehet születésnapja - ahhoz minimum 1 éves kell hogy legyen. Apa, anya, testvér, nagyszülő, torta, játékok ajandekkeppen. Ennyi
2015. máj. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Születésnap évente egyszer van, és egy pár hónapos baba még ennyit nem élt.....
2015. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Wiky93 ***** válasza:
42%
Kislányom 4,5 hós, vasárnap lesz a névnapja, csináltattunk neki egy feliratos bodyt, meg kilövettük a fülét névnapja alkalmából :) mamájáéktól pedig kapott sok szép hajpántot, babadobozt. Csak így tartjuk, úgy nem, hogy összehívunk mindenkit.. Majd a szülinapját ünnepeljük :) de az még odébb van és valóban egy pár hónapos babának nincs..1évesen van az első..
2015. máj. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Én vettem egy babát, és betettem neki a kiságyba. :) ennyi.. (névnap, akkor volt 3 hónapos)
2015. máj. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

Az én fiam első szülinapja pont akkor volt, amikor 4 hónapos volt. Ruhákat, plüssöket kapott.


(Neharagudj de ritka hülye vagy)

2015. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
névnapjára nálunk olyat "kapott" amire épp szükség volt. játszószőnyeg, pihenősék. névnap nélkül is megvettük volna.. :)
2015. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Semmit nem vettem neki.

1 éves korában a nagyi sütött tortát, de ez még természetesen csak nekünk volt érdekes, ő nem is kapott belőle.

2 éves születésnapjára kapott ajándékokat és tortát.

2015. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Névnapját és szülinapját is egy évben egyszer ünneplik általában :-) Mi, szülők nem igazán szoktunk ajándékot venni ezekre az alkalmakra, inkább az igényeket, ötleteket (amivel valóban játszanának) a nagyszülőknek, rokonoknak adjuk.

Szerintem azért fontos a pár hónapos baba névnapja is, mert a következő egy év múlva lesz.

Én próbáltam az egy éves szülinapjára is úgy válogatni, hogy egy évig kitartson, persze van karácsony és húsvét is... Az ajándékok egy része a szekrény tetején pihen egy ideig és minden hónapban kap egy-egy új játékot, aminek nagyon örül és játszik is vele. (Egy- év kétéves gyerkőceim vannak)

2015. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
9 hónapos lesz a lányunk amikor a névnapja lesz akkor kapja meg az első fülbevalóját és veszünk neki egy tanuló kutyushugit. A születésnapjára valószínű, hogy triciklit fog kapni.
2015. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
névnapot mi sem ünnepelünk, kb a sajátomat is elfelejtem :) a fiamnak majd lehet lesz tartva, valami kis apróságot kap, de semmi extrát. első névnapjánál kb 7 hós volt. szülinapjára nem tudom mit kap. lesz egy kis torta, meg lehet egy ""játszóteret" kap. a férjem is akar egyet neki plusz az itteni játszótér eléggé le van rombolva, hinta sincs. a szülinapja meg lesz tartva velünk hármasban, és nagy eséllyel a férjem családjával is, az én családomtól is biztos kap valami, de mivel nem állnak túl jól anyagilag így kis dolgok lesznek, de nem ez számít.
2015. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!