Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérzi azt a pici, ha anyu...

Megérzi azt a pici, ha anyu és apu sokat veszekszik?

Figyelt kérdés
Sajnos tudomásomra került, hogy a férjem megcsal, ez miatt szoktunk veszekedni, viszont a pici meg most született meg pár hete. Nem akarom, hogy bármi gondja, baja legyen ettől neki. A férjemmel is mit csináljak, mihez kezdjek?

2015. máj. 9. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
en elvalnek, a lakas legyen az ove, de a felet fizesse ki nekem. es elmennek alberletbe, mikozben is fizeti nekem a gyerektartast es vigan elek egyedulallo anyakent.
2015. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szopik a baba, akkor az anyatejből is megérzi, mert az adrenalin megemelkedik benne. De hallja a hangokat, érzi az anya szívverésének megváltozását, az anyai test izomtónusának megfeszülését, szóval bizony megérzi. A férjeddel meg beszéld meg, hogy hogyan gondolja a továbbiakat, meg mi a véleménye saját magáról.
2015. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
A kérdésre a válasz természetesen igen,megérzi.Anélkül,hogy bárkit is pocskondiáznék,mi történt köztetek?Mikor csalt meg,meddig tartott a viszony?Mi a magyarázata?Mert mikor baba lesz a családban,ez nem ritka sajnos.Mikor a férjet elhanyagolják,mert a baba a központ.Mindenhez két ember kell.
2015. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor én vagyok a hibás, mert elhanyagolom a férjem? Kösz szépen. Ja, és nem szoktam elhanyagolni. De gondolkodás módod szerint akkor joga van megcsalni engem.
2015. máj. 9. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam vége lenne a kapcsolatnak, és erre nincs mentség. Az elhanyagolás sem, mert nem kutya, hanem ember, aki tudja, és fel tudja fogni, mivel jár egy szülés és lábadozás. Fejjel él egy normális ember, nem farokkal. A gyerek és a saját érdekedben is mielőbb zárd le a kapcsolatot és élj külön egy ilyen embertől! Veszekedni sem kell, már nincs min.
2015. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Mindenhez két ember kell."


Ebben egyetértek. Egy férj és egy kur:va.

Normális férj és apa nem megy félre néhány hetes baba mellől vagy a terhes felesége mellől, mert van benne annyi intelligencia, hogy kibír pár hetet vagy hónapot, akkor is, ha nehéz! Minimumelvárás, már bocsánat!

2015. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló.

Bolond vagyok, ha azt válaszolom erre a válaszra, hogy azért nem akarom otthagyni, mert mégiscsak szeretem? Hagyjam ott a picikém apját? Mihez kezdjek? Hogy oldjam meg életemet, hiszen jelenleg ő keresi a pénzt, hogy dolgozzak gyerek mellett?

2015. máj. 9. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom, ami veled történt kérdező. Szerintem is hagyd a férjed, erre nincs mentség. Ennyivel képtelen volt megtisztelni a feleségét, aki az ő gyerekét várta? Meg szülés után meg azt a hat hetet nehogy már ne bírja egy felnőtt férfi, ha szeret valakit. Én ikreket vártam és a terhesség alatt nem is mertünk együtt lenni, ehhez mit szólna a férjed? Igen, az idegességet megérzi a baba is, valaki csak van akihez mehetsz és nem tudom mi a végzettséged, de sokan visszamennek korán baba mellől dolgozni, tehát ez nem ritka manapság. Kitartás!
2015. máj. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akartalak,de nem írtál semmit az okokról,hogy mit mondott a férjed,mivel magyarázza.És mivel írtad,hogy szereted,nem akarod elhagyni,lehet egy olyan ok is,amit meg tudtok beszélni.Nem szép a megcsalás,főleg terhesen,vagy utána a pici babával,de a férfi akkor is férfi marad,ha gyereke születik.Intelligencia ide vagy oda,szükségletei vannak,lesznek,és akármit is mondtok,le is pontozhattok a terhesség nem egy betegség,nem kifogás.(kivétel a veszélyeztetett terhesség)Az,hogy neked nincs kedved,elhiszem,megértem.És a gyerekhez óránként felkelni éjjel lesz kedved?Mert akkor csak arra kellett a pasi,hogy megcsinálja a gyereket?Más módon is lehet örömet szerezni neki...ha értitek.Bocs,de én ezt nem tudom megérteni,hogy miért mindig a pasi a hibás.Csakmert pasi?És mégegyszer mondom,nem ismerem az okokat,az előzményeket.Nem személyeskedés az irányodba,kedves kérdező.Megértem a problémádat.Lehetett csak kapuzárási pánik,nagyon meghíztál a terhesség alatt,vagy tényleg úgy érzi,hogy nem kapott figyelmet...Igen,gerinctelen dolog,mert egy házasságban meg kellene tudni ezeket beszélni,de majdnem napi szinten van ilyen kérdés.És elgondolkodtató az is,hogy ezek a feleségek miért itt kérnek tanácsot?Miért nem az anyjuktól,barátaiktól,vagy miért nem beszélik meg a férjükkel?Miért az interneten keresik a megoldást?Szerintem az ilyen házasságokban a gyökerektől kell keresni a problémát.Nekem ez a véleményem.
2015. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!