Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok minden este...

A ti babatok minden este masban alszik? Szoval tiszta ruhat kap reggel es este is? Ti hogy csinaljatok? Mennyi idos a babatok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Amibe éjjel alszik abba nem hagyom nappalra,és ez fordítva is mag van.Én a 6 éves és a lassan 3 évesemnek 1,5-2 hetente cseréljük le a pizsiket ez attól függ,hogy mennyire is izzadnak bele,akkor elöbb.Amibe nappal van azt szinte naponta cseréljük mert mindig össze koszolják kint az udvaron.
2015. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wiky93 ***** válasza:
85%
Nem minden este alszik másban, 1hétig alszik ugyanabban a pizsiben (mint pl nállam, páromnál, (hetente mosom az ágyneműket, alvós ruhákat, törcsiket)) persze ha netántán pisis lesz, csere.. Reggel kapja a nappali rucit :) 4,5 hós.
2015. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nappali ruhát minden reggel tisztát kap, egyedül a body marad rajta de azt is előző este tisztán kapja fürdetés után. pizsamát meg ha nem pisisedik át akkor 3-4 naponta cserélem. 9hós a fiam.
2015. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is van pizsama mindkét gyerekemnél, kb. 1-1,5 hetente mosom. Reggel nappali ruhát adok rájuk, pólót mindig tisztát, nadrágból feladom a tegnapit, ha nem lett koszos. A nagy 4 éves, a kicsi 8 hónapos.
2015. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Body estétől-estig van rajta. Vékony hosszúujjú pólóban, melegítő naciban alszik... ezeket hetente cserélem (persze ha pisis lesz akkor ögtön cserélem). Nappal csak egy vékony nacit kap de sokszor leveszi, ezt is max 1 hétig hordja. Kinti ruhája külön van azt akkor cserélem ha koszos lesz, de általában 2x van rajta.
2015. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt és többet bukott vagy átázott vagy nyakig kakilta magát reggelre addig naponta kapott új pizsit este fürdés után, reggel nappali ruházatot. Aztán kb 1 éves kora előtt már kibírt 2 napot is a pizsi rugi. Amit ráadtam este tiszta bodyt abban volt másnap is ha csak nem volt baleset.

Most 2 éves és ha nem ázik át reggelre akkor kb 4-5 napig használ egy pizsit, 4-5. napon már izzadt szaga van, dobom a mosásba.

Barátnőm a kislányát abban a ruhában altatta amit másnap napközben látni akart rajta, hát én fogtam a fejem... Volt hogy fürdés után ráadta a body-póló-farmernaci kombót, abban aludt a kislány és így reggel nem kellett átöltöztetnie. (ezzel indokolta, mert hogy milyen macera az...)

2015. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Kihagytam 15 hónapos.
2015. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Míg nem mászkált, nem mozgott annyit (kb 5-6 hónapos koráig) addig este fürdés után adtam rá rucit és reggel nem öltöztettem át, abban volt másnap is. (rövid ujjú body, rugdalózó, vagy body helyett hosszú ujjú body és hálózsák). Most 10 hónapos és van külön pizsije amibe fürdés után még mászkál, játszik, azt 3 naponta cserélem neki. Mostanában, hogy este is meleg van, van hogy csak rövid újjú bodyt és a pizsigatyáját adtam rá este és előfordult hogy másnap is abba volt de azt már nyilván estére nem adtam megint rá.
2015. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
9 hós a fiam. Minden este tiszta pizsamát kap. body vastagabb rugi vagy body poló talpas nadrág. Van amikor másnap is abban van.
2015. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Most mar ertem miert mosok annyit. :) 2 gyerek + 2 felnott. Es mindenki, minden nap uj,tiszta ruhat kap alvashoz....A kicsi 1 eves,de ma 5x oltoztettem...
2015. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!